Найбільше порушень рибоохоронний патруль фіксує в Луцькому районі

Найбільше порушень рибоохоронний патруль фіксує в Луцькому районі

За 2019 рік на гарячу телефонну лінію рибоохоронного патруля надійшло 42 звернення, в результаті яких викрили 42 правопорушення.

Найбільше порушували жителі Луцького, Ківерцівського та Рожищенського районів. Про це інформує прес-служба ВРП - пише Район.Луцьк.


Загалом у недобросовісних рибалок вилучили 23 сітки, 8 екранів, одного «павука» та одну «острогу». Окрім того, виявили 15 безгосподарських сіток.


Здебільшого телефонні дзвінки та повідомлення стосувалися порушень природоохоронного законодавства, порядку придбання та збуту водних біоресурсів на ринках, роз’яснень стосовно вимог Правил любительського і спортивного рибальства. Громадян цікавили терміни нерестової та осінньо-зимової заборони, основні місця зимівлі водних біоресурсів у водних об'єктах Волинської області.


Крім «гарячої лінії», на яку можна звернутися за телефоном (067) 360-78-40, громадяни повідомляють про порушення у групі "Стоп браконьєрство на Волині" у мобільному додатку Viber. Зокрема, у цій групі державні інспектори оперативно реагують на повідомлення про порушення, перевіряють інформацію від рибалок та запрошують представників громадськості до рибоохоронних рейдів. Протягом вересня-грудня опубліковано 13 таких запрошень, під час спільних рейдів рибалки показують водойми, на яких раніше фіксували браконьєрів.


Наш кор.

Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.8%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 52.5%
Мене це не стосується. (5) - 8.5%