У Любомилі провели профорієнтаційний семінар для безробітних

У Любомилі провели профорієнтаційний семінар для безробітних

У Любомильському центрі зайнятості провели профорієнтаційний семінар щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України.

Семінар для безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, відбувся у Любомильській районній філії Волинського обласного центру зайнятості у понеділок, 20 січня. Про це повідомляють на сайті Любомильської РДА. 


Семінар провели з метою ознайомлення молодих людей зі станом сучасного ринку праці, варіантами працевлаштування за професіями, що користуються попитом у регіоні, а також інформування присутніх, щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.


 Захід  відбувся за участю  директора  районної філії Волинського  обласного центру зайнятості Юрія Ліпича, головного спеціаліста з питань мобілізації та режимно-секретної роботи райдержадміністрації Віктора Фельмецгера, старшого офіцера  відділення комплектування Любомильського ОРВК Людмили Головенко та  провідного спеціаліста  відділення комплектування Любомильського ОРВК  Володимира Карпухіна.


Старший офіцер відділення комплектування Любомильського ОРВК Людмила Головенко ознайомила присутніх з посадами, які потребують укомплектування, про можливість зробити кар’єру, надала  інформацію про умови проходження служби за контрактом, про грошове забезпечення, мінімальний розмір  якого становить  10 000 гривень та  соціальний  пакет, а саме, якісне безкоштовне медичне обслуговування, безкоштовне харчування, щорічні та додаткові відпустки, та інші соціальні гарантії встановлені законами. 


Особливу увагу  звертали на порядок відбору кандидатів на військову службу, терміну служби за контрактом, грошового забезпечення військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу контрактної служби, а також гарантованих державою пільг для військовослужбовців та членів їх сімей.


Під час профорієнтаційного семінару з громадянами, що потребують працевлаштування, головний спеціаліст з питань мобілізації та режимно-секретної роботи райдержадміністрації  Віктор Фельмецгер зазначив, що сьогодні одним з пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості є співпраця з військовими комісаріатами у напрямку проведення змістовної інформаційно-просвітницької роботи серед шукачів роботи щодо популяризації служби в Збройних силах України.


Для тих, хто зацікавився військовою службою за контрактом можуть  звернуться в Любомильський ОРВК для детальної співбесіди (м.Любомиль, вул. Незалежності, 45, тел.: (03377)24262, (03377)24194.


Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%