Поліська митниця: створення та діяльність

Поліська митниця: створення та діяльність

З 8 грудня 2019 р. розпочала свою роботу Поліська митниця Держмитслужби. Ягодинська і Волинська – в архіві.


Зона діяльності Поліської митниці Держмитслужби: Рівненська область, м. Луцьк, Луцький, Ківерцівський, Горохівський, Рожищенський, Любешівський, Маневицький, Камінь-Каширський райони Волинської області, м. Нетішин, Славута, Шепетівка, Славутський, Шепетівський, Полонський, Ізяславський, Білогірський райони Хмельницької області.

Прессслужба відомства вже регулярно інформує про результати своєї діяльності. Зокрема, в.  о. начальника  Поліської митниці Держмитслужби Олексій Мужев розповів про плани розвитку нової митниці:

«Для нас важливо, щоб робота митниці забезпечувала стабільний захист економічних інтересів нашої держави, та щоб суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності відчули зручність в обслуговуванні з широким застосуванням електронних сервісів європейських стандартів.

Розвиток Поліської митниці буде відбуватись в трьох напрямках, змін зазнає організаційна, інфраcтруктурна та кадрова складова.

Кадрові зміни залишаються для нас серед пріоритетних завдань, направлених на створення та формування сучасної, ефективної, клієнтоорієнтованої митної служби. Наразі штатна чисельність Поліської митниці Держмитслужби складає 280 працівників та вживаються заходи щодо укомплектації чисельності митниці. Кадрова реформа має забезпечити значну масу  професійних працівників в службі з нульовою толерантністю до корупції».

Для створення умов, що сприятимуть більш оперативному та якісному обслуговуванню, побудові безпекової структури на найближчий рік заплановано реалізацію одночасно декількох інфраструктурних проектів. Так, планується найближчим часом запустити в роботу два сучасні сканери транспортерного типу на митних постах.

«Одним з методів боротьби з корупцією є мінімізація особистих контактів між митником та клієнтом, переведення більшості операцій в онлайн, використання електронних сервісів, мобільних додатків.

Важливим є запровадження системи спільного транзиту з Євросоюзом та деякими іншими країнами та використання Нової комп’ютеризованої транзитної системи NCTS (New Computerised Transit System). Це дозволить обмінюватися інформацією з країнами ЄС в режимі реального часу, використовувати єдину митну декларацію, запровадити ряд транзитних спрощень. Також планується запуск електронного кабінету декларанта, мобільного додатку Е-border, щоб забезпечити нашим клієнтам прозорі, адекватні, зрозумілі процедури та зручні послуги.

Потрібно, щоб Поліська митниця стала новою за суттю, а не за формою», – зауважив в. о. начальника Поліської митниці Олексій Мужев.

Офіційна сторінка Поліської митниці Держмитслужби в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/PLnewcustoms/

Наш кор.

На фото пресслужби Поліської митниці ДМС: карта сфери відповідальності нової митниці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%