Фермерам дозволили двічі на тиждень торгувати біля луцького РАЦСу

Фермерам дозволили двічі на тиждень торгувати біля луцького РАЦСу

У Луцьку фермерам дозволили двічі на тиждень продавати сільськогосподарську продукцію власного виробництва на проспекті Соборності. 


Відповідне розпорядження підписав перший заступник міського голови Григорій Недопад від 21 січня 2020 року. Про це повідомляє видання Конкурент.


Асоціації фермерів та приватних землевласників Волинської області дозволили продаж сільськогосподарської продукції власного виробництва на території між будинками № 18 та № 20 на пр-ті Соборності щовівторка та щоп’ятниці. 


Як зазначається у документі, це сприятиме забезпеченню населення міста широким асортиментом сільськогосподарської продукції власного виробництва без посередницьких структур за помірними цінами, зростанню добробуту містян та розвитку фермерських господарств. 


Дозвіл діє до 31 грудня 2020 року. 


Від суб’єктів господарювання вимагається утримувати в належному санітарному стані територію, на якій буде здійснюватися продаж сільськогосподарської продукції, а також дотримуватись чинного законодавства та інших нормативно-правових актів щодо реалізації сільськогосподарської продукції.


Наш кор.

Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (14) - 23.3%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 51.7%
Мене це не стосується. (5) - 8.3%