Працівники Нововолинської дільниці Волинського рибпатруля провели урок для учнів Любомльського професійного ліцею

Працівники Нововолинської дільниці Волинського рибпатруля провели урок для учнів Любомльського професійного ліцею

Волинський рибоохоронний патруль систематично проводить відкриті лекції для учнів та студентів у навчальних закладах області. 


Мета даних заходів - роз`яснити учням правила рибальства, розповісти про іхтіофауну Волині і навчити розрізняти дозволені та заборонені знаряддя лову. 


21 січня працівники Нововолинської дільниці Волинського рибпатруля провели урок для учнів Любомильського професійного ліцею. Про це повідомляють на сторінці Волинського рибоохоронного патруля у фейсбук. Під час заходу державні інспектори розповіли про основну діяльність рибпатрульних, правила рибальства, види риб та знарядь лову. 


Школярів особливо зацікавили приклади та історії про проведення рибоохоронних заходів: виявлення і затримання правопорушників, оформлення протоколів, проведення зариблення водойм. На уроці учні були активними, ставили безліч запитань та ділилися власним риболовним досвідом. 


Того ж дня проведено зустріч зі студентами Шацького лісового коледжу. Під час лекції роз’яснено Правила любительського та спортивного рибальства, зверталася увага на законодавство рибоохоронної галузі, а також основні терміни заборони вилову водних біоресурсів (нерест, зимівля). 


Студентів ознайомили зі специфікою роботи рибоохоронних патрулів, окремо зупинилися на правах та обов’язках громадян під час здійснення риболовлі. Розповіли про заборонені та дозволені знаряддя лову, відповідальність за їх використання. 


Крім того, студентам розповіли про заборону вилову риби на зимувальних ямах, де і чим дозволено ловити рибу у зимовий період, а також правила поводження рибалок на льоду. 


Варто зазначити, що усі заходи відбувалися у доброзичливій та позитивній атмосфері. Працівники рибоохоронного патруля планують продовжувати роботу зі студентами і школярами для популяризації здорового способу життя та ознайомлення з рибною галуззю і роботою патрулів. 


Нагадуємо, в Управлінні Держрибагенства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія» (067) 360 78 40. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.


Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%