Вони захистили Україну!

Вони захистили Україну!

Ветерани АТО/ООС Шацького району написали звернення до влади

Атовці Шацького району вимагають від влади порозуміння.

Свою думку про наболіле вони висловили на сторінці «Громадська організація «Ветерани АТО Шацького району» у facebook, про що повідомляє видання "Район Шацьк".

«Звернення до влади – це обурення учасників АТО через неповагу влади до воїнів, які захищали нашу Батьківщину від російських окупантів. Ми дожилися до того, що в засобах масової інформації на рівні країни починають піднімати тему про законність учасників АТО, захисників своєї землі.

На місцях не краще бачення і судження про ветеранів. Шацька влада забуває про нас. Посадовці Шацького району та майже весь депутатський корпус Шацької селищної ради не цікавиться соціальними, побутовими, земельними проблемами, з якими зіткнулися демобілізовані учасники АТО нашого району.

Війна продовжується, і кількість учасників бойових дій зростає. Зараз на території району проживає більше 120 ветеранів. За п'ять років неоголошеної війни Шацька селищна рада не зробила жодної соціальної програми, яка безпосередньо стосувалася б учасників АТО та членів їх родин.

Згідно зі ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» для ветеранів передбачено ряд пільг. Фактично учасники АТО нашого району користуються лише пільгами на електроенергію і комунальні послуги.

В інших районах та містах нашої держави, де керівники й депутати знаходяться на своєму місці, вже давно прийняті відповідні рішення і розроблено ряд програм по вирішенню соціальних проблем учасників АТО.

Найгостріше питання для атовців – це дерибан землі, який проходить в районі. Місцеві керівники почали забувати про наше існування і, фактично, самоусунулися від вирішення соціальних потреб учасників АТО. Така ситуація змушує нас нагадувати про себе постійним відвідуванням сесій Шацької громади.

Чи мають ветерани випрошувати, принижуватись, нервуватись, доказуючи свої права? Повернувшись з війни, ще й тут потрібно воювати? Якщо хтось вважає, що атовці мають багато пільг, то можуть і вони їх мати. Достатньо лише прийти у військкомат і підписати контракт. Але щось не бачимо черг. А земельні ділянки роздаються, як гарячі пиріжки, тільки зовсім не захисникам.

А швидше тим, хто відсиджується за їх спинами. Ще раз звертаємось до наших депутатів, представників місцевої влади, до небайдужих громадян нашого району! Поверніться лицем до учасників АТО та членів їх родин! Війна ще не закінчилась. І ваш спокій та благополуччя безпосередньо залежать від захисників. Від тих бійців, які вже кілька років поспіль на передовій захищають вас і ваших дітей ціною власного здоров’я, а інколи і життя.

Надіємось на підтримку і розуміння!» – йдеться у дописі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%