«Виберіть мене!»

«Виберіть мене!»

Сашко Положинський: від мрії про Президента та ідеї про мера...


«Вирішив власне життя привести до ладу –
Буду балотуватися в президентську владу.
А чом би й ні? Кожному дорога відкрита
До, так би мовити, державного корита.
Мої руки нічого не крали, тіло моє не сиділо,
А якщо і сиділо, то яке кому діло?
…Очі мої – чисті й невинні, обличчя – просте,
От тільки шкода, що коса не росте…», – Олександр Положинський, пісня «Виберіть мене!».

Лідер гурту «Тартак», лучанин Олександр Положинський останнім часом – у центрі уваги. Спочатку СБУ заарештувала його товариша та сценічного соратника Андрія Антоненка за підозрою в організації вбивства журналіста Павла Шеремета.

Згодом Сашко Положинський заявив, що залишає велику сцену і хоче трохи відпочити від гурту «Тартак».

А цими днями не відкинув можливості на жовтневих виборах балотуватися на посаду... Луцького міського голови.

Цікаво, що ще в жовтні 2009 р. на сторінках «Радіо «Свобода» автор Павло Вольвач опублікував статтю під заголовком «Положинський – Президент. Лідер гурту «Тартак» іде в Президенти».

Тоді ідея, що артист піде в Президенти, виглядала утопією. Але минув час, і на прикладі Володимира Зеленського виявилося, що представники творчого цеху нічим не гірші від інших кандидатів.

Втім, багато що змінив арешт групи підозрюваних у причетності до вбивства 20 липня 2017 р. у м. Києві опозиційного російського журналіста білоруського походження Павла Шеремета. Силовики провели гучну пресконференцію і заявили, що розкрили цей злочин!

Серед 5 підозрюваних виявився і музикант Андрій Антоненко, сержант Сил спеціальних операцій, який неодноразово гастролював із Сашком Положинським, у тому числі й даючи концерти для бійців у зоні АТО/ООС.

Враховуючи їхні близькі і товариські стосунки, в СБУ вирішили 13 січня ц. р. допитати й Олександра Положинського.

«Розповів усю правду, все, що знав. Нічого поганого мені зробити не намагалися, спілкування проходило у присутності одного з адвокатів Андрія (підозрюваного у справі Андрія Антоненка, – УНІАН.). Слідчий поводився цілком коректно, дружнє ставлення. Не знаю, можливо, це хитрощі й просто «поганий коп» до мене не прийшов, а мені дістався той, який у парі «поганий-хороший» повинен був бути «хорошим»... Кажу, як є. Якихось питань, негативу до слідчого до мене немає», – сказав він у відеозверненні, оприлюдненому с соцмережах.

Як зауважили колеги з Агенції УНІАН, Сашко Положинський «висловив сподівання, що Андрія Антоненка, а також інших підозрюваних виправдають, оскільки вони, на його думку, непричетні до вбивства Павла Шеремета».

Утім, Андрій Антоненко продовжує перебувати в неволі.

А Сашко Положинський у середу, 5 лютого, ще більше здивував своїх прихильників, опублікувавши на своїй сторінці у «Facebook» відеозвернення, де повідомив, що вирішив більше не виступати із «Тартаком» і «Був'є»:

«Це все сумно, дуже непросто і болісно, але я зрозумів, що все, більше не можу. Це були прекрасні роки і багато хорошого ми зробили».

«В своєму відеозверненні Олександр Положинський також повідомив, що зараз у нього немає жодних конкретних планів щодо подальшої творчої діяльності. Відео він записав на вулиці, повертаючись із судового засідання зі справи українського музиканта Андрія Антоненка, відомого як Riffmaster, заарештованого у справі вбивства Павла Шеремета», – зазначили журналісти «Радіо НВ».

Але на цьому сюрпризи від нашого земляка не вичерпалися!

У соцмережах Сашку Положинському зробили пропозицію... стати мером Луцька.

«Багато людей схвалили такі пропозиції та зголосилися бути волонтерами у штабі майбутнього імовірного кандидата.

«Несподівана пропозиція, і цікаво, що вже кілька десятків людей цю ідею підтримало. Буду думати», – прокоментував пропозиції у відео на своїй сторінці Сашко Положинський, слова якого наводять колеги з порталу «t1.ua».

Тому можлива стезя Сашка Положинського до посади Луцького міського голови не обіцяє бути прямою та легкою. Хоча б тому, що далеко не всі в захопленні від результатів майже річної роботи Володимира Зеленського та його «нових облич». Та й лідер львівського «Океану Ельзи» Святослв Вакарчук після переїзду в парламент зробився якимось безголосим, що на сцені, що у Верховній Раді...

«Коротше, ні ідеї, ні ідеології,
А бруд і брехню назву політтехнологіями…
...Громадяни України, користуйтесь моментом –
Виберіть мене своїм Президентом!», – співав 11 років юний Сашко Положинський.

Яка пісня буде актуальною у жовтні ц. р., покаже найближче майбутнє.

Ще один відомий лучанин, співак Monatik (в миру Дмитро Монатик), про бажання кудись балотуватися ще не заявляв...

Світлана КОМА.

На фото з порталу «t1.ua»: Сашко Положинський.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%