Сашко Положинський... і «сторож барабанів» Аркадій

Сашко Положинський... і «сторож барабанів» Аркадій

Домисли про залишення великої сцени Олександром Положинським та роздуми над пропозицією балотуватися на посаду Луцького міського голови – живуть і процвітають!


Цими днями відомий український співак, лучанин Олександр Положинський оголосив, що він припиняє свої виступи в групах  «Тартак» та «Був'є». Прояснив утомою. Але в медіапросторі з приводу цього одразу розгорнулися різні інсинуації. Якийсь портал «Uareview» розповсюдив новину, достовірність якої викликає дуже великі сумніви, але вона привертає увагу.

«Журналісти програми «Територія Ю» з’ясували, що Олександр Положинський переходить до гурту «Океан Ельзи», де буде виступати замість Святослава Вакарчука.

«Пан Вакарчук не встигає поєднувати роботу депутата та виступи з Океаном Ельзи, – повідомив журналістам сторож барабанів групи «Океан Ельзи» Аркадій. – Ми намагалися декілька разів давати концерти без Святослава, але глядачі зазвичай через дві-три години помічали, що ніхто не співає і трохи обурювалися».

Сума трансферу на даний момент невідома, але швидше за все Олександр змінив групу, як вільний агент.

«Крім того, Святослав Вакарчук хоче більше часу присвячувати законотворчості, – додав Аркадій. – У нього є давня мрія – написати якийсь закон з римами, який можна буде заспівати прямо у Верховній Раді».

У той же самий час, в групі «Тартак» замість Олександра Положинського виступатиме Моnаtік (Дмитро Монатик, теж лучанин, – авт.), а замість Моnаtіка на всіх його концертах, запланованих на 2020 рік, буде виступати зовні схожий на нього Віктор Павлік.

Зрозуміло, що ця новина з повним правом може відноситися до розряду фейкових хоча б тому, що програми «Територія Ю» не існує. Зазвичай подібні розіграші проводять 1 квітня, до неофіційного Дня сміху.

Світлана КОМА.

На фото ІА «Конкурент»: Сашко Положинський.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%