Волинських прокурорів атестуватиме «команда Гриценка»?

Волинських прокурорів атестуватиме «команда Гриценка»?

Атестація в обласних прокуратурах відбудеться в березні-травні 2020 р. Про це сказав заступник Генерального прокурора Віктор Чумак, принциповий антагоніст попереднього Президента Петра Порошенка, колишнього Головного військового прокурора Валерія Матіоса, генерал-майор у відставці, екснародний депутат України, який на президентських виборах очолював штаб... Анатолія Гриценка.


«З 1 березня... буде така сама процедура тестування. Атестація проходитиме в обласних прокуратурах. Ми розподілили цих людей, які проходять службу в обласних прокуратурах, а там трохи більше як 3 тисячі. І вони в три дні приїдуть до Києва та здадуть відповідні тести, тести комп'ютерні, а потім по черзі приїжджатимуть відповідними групами, щоб не оголяти там прокуратури, і проходитимуть співбесіди. Але комісій уже буде трохи більше. Комісій буде вже не 6, а 18, по-моєму», – сказав заступник Генерального прокурора Руслана Рябошапки, якого цитують колеги з порталу «Лівий берег»..

Віктор Чумак вважає, що «до кінця травня місяця» обласні прокуратури будуть оновлені.

«А є ще місцеві. А там найбільша кількість прокурорів. Там ще 5 тисяч. Нам в принципі карт-бланш дано на 2 роки... Але ми впораємося раніше», – додав Віктор Чумак.

Переатестацію проводить новостворений Офіс Генерального прокурора на підставі раніше ухваленого парламентом закону про реформу органів прокуратури. Спочатку її провели в м. Києві: з 1339 прокурорів Генеральної прокуратури залишилося тільки 610. Інших – звільнили.

За цим законом, обласні та окружні (місцеві) прокуратури пройдуть процес очищення протягом 2020 р.    

Цікаво, що цим процесом відає принциповий антагоніст колишнього Президента України Петра Порошенка, Головного військового прокурора, уже генерал-полковника юстиції в відставці Валерія Матіоса, генерал-майор у відставці, екснародний депутат України Віктор Чумак.

 На президентських виборах він підтримував Анатолія Гриценка, очолюючи його штаб. І хоча шеф не потрапив у другий тур, посаду Віктор Чумак отримав від чинного глави держави Володимира Зеленського...

До речі, в період передвиборних баталій ще як народний депутат-мажоритарник Віктор Чумак часто бував на Волині. Агітував за Анатолія Гриценка, власне, не він один із числа нових керівників Офісу Генерального прокурора. Приміром, в період парламентських виборів область відвідував колишній перший заступник Голови СБУ Віктор Трепак, який входив до чільного списку партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка. З жовтня 2019 р. Віктор Трепак – також один із заступників Руслана Рябошапки.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Конкурент»»: Віктор Чумак.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5%
Банкет під час чуми (23) - 57.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.5%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 17.5%
Мені байдуже (1) - 2.5%