Олега Самчука з ковельської лікарні переманили у львівську…

Олега Самчука з ковельської лікарні переманили у львівську…

Дві успішні операції на серці та 7 трансплантованих нирок зробили свою справу: вдячні пацієнти дякуватимуть усе життя за порятунок, а волинські медики з сумом та заздрістю дивляться у бік столиці Галичини…


11 лютого 2020 р. у соцмережах Олег Самчук написав, як прекрасно йому було трудитися в м. Ковелі та який там чудовий колектив:

«Друзі, маю для вас дещо неочікувану новину.  Щойно я очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги. Тобто, я більше не головний лікар Ковельського МТМО. Це рішення, зізнаюся, далося мені непросто. Донині Ковель – це все моє життя, а лікарня – його невід'ємна частина. І тут мені є чим пишатися. За кілька останніх років наше МТМО перетворилася на потужну структуру, рівня якої більшості районних лікарень лишається хіба прагнути. У наших відремонтованих відділеннях пацієнтам завжди комфортно. Найсучасніше медичне обладнання, яким забезпечені наші заклади, дозволяє надавати допомогу найскладнішого рівня. Ми розвиваємося шаленими темпами: пригадайте, як лише торік у вересні тішилися першій операції на відкритому серці, а вже у грудні його пересадили і увійшли в історії сучасної України. До нас їдуть лікуватися не лише з усієї країни, нам довіряють навіть іноземці. Чого лише вартий приїзд канадійців. Та найбільша моя гордість і досягнення на посаді головного лікаря Ковельського МТМО – колектив. Професійні, порядні, чесні та віддані своїй справі Люди. Ви справжні ентузіасти в медицині, з палаючими очима і відкритими до пацієнтів серцями. З вами я не боявся ставити будь-які амбітні цілі, бо знав – ви підтримаєте і підстрахуєте. Я щасливий, що мав честь працювати з вами пліч-о-пліч!».

Чому ж вирішив змінити крісло головного лікаря з Міста залізничників на Місто Лева?

«Я ж поки приймаю новий виклик. Знаю, це буде непросто, але я щиро вірю, що у мене все вийде, адже якщо є бажання, то жодні перешкоди не мають значення. Два пересаджених серця і сім нирок у Ковелі – найкраще тому підтвердження… І зараз, йдучи, я так само впевнений: ви не зупинитеся, і Ковельське МТМО своїми унікальними операціями іще не раз прославиться на всю Україну».

Таким чином, слава свою справу зробили: у м. Львові Олегові Самчуку зробили таку пропозицію, від якої він не зумів відмовитися…

Хто очолить Ковельське МТМО, наразі невідомо.

Роман УСТИМЧУК.

На фото з соцмережі: Олег Самчук у складі бригади хірургів під час проведення операції на відкритому серці у м. Ковелі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%