Нові горизонти «Волинського братства»

Нові горизонти «Волинського братства»

11 лютого відбулось засідання Координаційної ради МГО «Волинське братство». Були підведені підсумки роботи Міжнародного громадського обєднання наших земляків у столиці за минулий рік та окреслені плани на перспективу.


З доповіддю виступив голова МГО «Волинське братство», колишній народний депутат України, заступник голови облдержадміністрації та облради Сергій Шевчук.

Серед найбільших успіхів роботи в 2019 р. Сергій Володимирович назвав фестиваль пісень про Волинь, 10-ий випуск альманаху «Волинь моя», сприяння у виданні збірки козацьких та повстанських творів «Пісні волі», активізація роботи Інституту дослідів Волині і багато чого іншого.
На 2020 рік теж багато чого запланували, навіть дещо вже й зробили, як от виступ гурту «Волиняни» в столичному Музеї української літератури. Знов буде проведений фестиваль «Пісні про Волинь», запланована поїздка в Полтавський осередок «Волинського братства», запрацює Інститут дослідів Волині на новому етапі свого розвитку, активно будуть розроблятись проєкти на отримання грантів, буде проведено велику кількість до 150-річчя народження Лесі Українки...

Галина БІДНОШЕЙ.

На фото авторки:  Сергій Шевчук (у центрі) разом із представниками рушійної сили організації – Олександром Скіпальським і Віктором Набруском.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%