Бунт у Микулинцях і спокій у Миронівці

Бунт у Микулинцях і спокій у Миронівці

Літак із евакуйованими з КНР громадянами приземлиться в Україні тільки 20 лютого. Але вже сьогодні розгорнулися акції протесту на Тернопільщині, де готові перекривати дороги, щоб не пустити людей на карантин у санаторій «Медобори», що в с. Микулинці Теребовлянського р-ну…


Отже, вранці 19 лютого 2020 р. депутати Микулинецької ОТГ закликали керівництво держави протидіяти приїзду групи українців з Китаю на карантин у санаторій «Медобори».

«Про це йдеться у зверненні до Президента України Володимира Зеленського, прийнятому на сесії ОТГ сьогодні вранці. Депутати зауважують на бунтівні настрої громади та наміри  перекривати дороги на знак протесту, щоб не допустити в «Медобори» групу з літака. Депутати просять  Президента оперативно розглянути їхнє звернення і швидко надати відповідь», – зазначає тернопільський сайт «0352».

Разом із тим, у с. Миронівці на Київщині ситуація спокійна. Там також приготували приміщення для 14-денного карантину евакуйованих.

На жаль, в країні виявилися політичні сили, які під маскою захисту інтересів громадян перед лицем можливого поширення корона вірусу через таких самих здорових людей із групи евакуйованих, намагаються дестабілізувати ситуацію.

Тому пресслужба МВС України оприлюднила заяву:

«Встановлено тимчасові обмеження та особливі умови для в’їзду осіб, які перебували у КНР. На найближчі 14 днів вони будуть ізольовані на карантин. Приміщення з евакуйованими будуть посилені – буде утворене подвійне кільце захисту, охорони та знезараження. До охорони цієї території буде задіяно щодобово 47 співробітників – 30 поліцейських і 17 військовослужбовців Національної гвардії».

Повідомляється, що чергуватимуть піші патрулі, автопатрулі, функціонуватиме контрольно-пропускний пункт і система відеоспостереження, поряд працюватиме Цілодобовий об'єднаний ситуаційний центр МВС.

«Державна служба з надзвичайних ситуацій перебуває у готовності до виконання завдань з транспортування громадян. Для перевезення підготовлено 7 автобусів ДСНС. До проведення операції залучено 33 рятувальника. В усіх областях України в посиленому режимі перебувають підрозділи радіаційного та хімічного захисту», – зазначається.

Судячи з усього, евакуйованих із китайського м. Ухань на Волинь чи Рівненщину не доставлятимуть.

Роман УСТИМЧУК.

На фото з сайта «0352»: акція протесту на Тернопільщині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%