Семінари

Семінари

Для державних реєстраторів

У Луцьку відбувся семінар для державних та реєстраторів ЦНАПів та нотаріальноїспільноти Волинської області. На ньому йшлося про сферу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Організаторами цього правоосвітнього форуму виступили представники Відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів). Змістовні доповіді підготували начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Іоліта Адамська, начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Віталія Шепега та заступник начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Ганна Гнатів. У семінарі взяли участь також заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Ольга Семенюк та голова Відділення нотаріальної палати України у Волинській області Наталія Курта.

Зазначимо, що семінар проходив за активним обговоренням новел в законодавстві.Усі охочі мали гарну можливість поспілкуватись ізколегами та обмінятися досвідом у сфері державної реєстрації.

Ольга СЕМЕНЮК,

заступник начальника Західного міжрегіональногоуправління Міністерства юстиції у Волинській області Західногоміжрегіонального управління юстиції (м. Львів).

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 23.1%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 57.7%
Мене це не стосується. (0) - 0%