Дорогозамилювання?

Дорогозамилювання? Або Служба автомобільних доріг у Волинській області видає бажане за дійсне, або неправду повідомляє «Укравтодор», бо кінці з кінцями не сходяться. В м. Луцьку заявили про масштабний ремонт доріг на Волині, а в м. Києві показали карту, на якій жодної волинської дороги немає!


Отже, Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна відійде від ямкового ремонту доріг і буде проводити лише капітальні ремонти з гарантією. Тому грубші і тонші чиновники взялися показувати главі держави кипучу діяльність.

Пресслужба «Укравтодору» 21 лютого заявила, що «станом на 20 лютого 2020 р. «Укратодор» розпочав роботи на 34 дорожніх об'єктах у 14 областях України.

Зазначається, що рекордно ранній старт зумовлений сприятливими для дорожніх робіт погодними умовами і значним обсягом проведених підготовчих робіт, розробленої проєктної документації та проведених торгів.

«Сприятливі погодні умови дозволяють нам розпочати дорожній сезон, фактично, взимку. У 14 областях стартували роботи з будівництва та реконструкції, капітального та середнього ремонту», – зазначається в тексті біля карти, де на території Волині не позначено жодної дороги, котра ремонтується.

Цього ж дня Служба автомобільних доріг у Волинській області заявила:

«Сьогодні, 21 лютого, підрядні підприємства ліквідовують ямковість на ділянках автошляхів М-19, М-07, Н-22, Р-14, Т-03-02. Окрім того, на автошляхах державного значення виконуються інші роботи з їх експлуатаційного утримання».

Тобто, замість виконання доручень Президента Володимира Зеленського проводити на Волині «лише капітальні ремонти з гарантією», людям замилюють очі сумнозвісним «ямковим ремонтом».

Між тим, в усіх регіонах оголошені тендери на виконання Дорожньої стратегії-2020.

«Додатково у березні очікуємо перші кредити від державних банків. У сумі це все є запорукою успішного втілення амбітних планів «Укравтодору» на 2020 рік», – заявив голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

Наразі ж у рейтингу глобальної конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму за якістю доріг Україна знаходиться на 114 місці в світі, нагадує «Економічна правда».  

Роман УСТИМЧУК.

На фото «Економічної правди»: карта старту ремонту доріг, де Волині нема.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 23.1%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 57.7%
Мене це не стосується. (0) - 0%