Кандидати з нульовими шансами

Кандидати з нульовими шансами

У кандидатів у депутати та претендентів на посади міських голів, які перешкоджали свободі слова та протидіяли журналістам, шанси на перемогу на місцевих виборах наблизилися до нуля. Вони підпадають під тотальний моніторинг і обсервацію!


Національна спілка журналістів України (НСЖУ) перевірятиме всіх кандидатів, які візьмуть участь у місцевих виборах-2020 в Україні на предмет ворожого ставлення до медіа, перешкоджання журналістській діяльності чи спроб тиску на медіа.

Про це заявила перша секретарка Національної спілки журналістів України Ліна Кущ під час пресконференції «Місцеві вибори-2020. Стратегія перемог» в Агенції «Укрінформ», повідомляє кореспондент агентства.

«Ми будемо моніторити і будемо закликати наших колег відстежувати списки на місцевих виборах. Чи є в цих списках люди, які, скажімо так, «засвітилися» у конфліктах із журналістами, в перешкоджанні журналістській діяльності, в ворожому ставленні до медіа, чи в спробах тиску на медіа», – заявила Ліна Кущ.

Вона додала, що отриману інформацію про конкретних політиків НСЖУ доноситиме до виборців на місцях.

За словами Ліни Кущ, протягом трьох років в Україні щомісяця складається індекс фізичної безпеки журналістів в Україні і фіксуються фізичні атаки на журналістів і факти пошкодження майна чи апаратури:

«Всі ці кейси ми будемо відстежувати з точки зору місцевих виборів».

Ця заява НСЖУ означає, що й волинський осередок Спілки підніме картотеку на посадовців, бізнесменів, активістів та інших громадян, які підпадають під категорію недругів медіа, а також ретельно відстежуватиме діяльність інших кандидатів, аби до 25 жовтня 2020 р., коли відбудуться вибори місцевих депутатів і голів рад, виборці знали, який вовк ховається в овечій шкурі. Моніторинг буде ретельним, обсервація – надійною.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Агенції «Укрінформ»: пресконференція, де НСЖУ заявила про тотальний моніторинг усіх кандидатів на місцевих виборах.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%