Візит у первозданне

Візит у первозданне

Скромна, працьовита і сумлінна. Так характеризують колеги та односельчани бухгалтерку Озерянської сільради Турійського р-ну Тетяну Грушовець. За підсумками редакційної лотереї передплатна квитанція Тетяни Сергіївни виявилася серед щасливчиків-передплатників, на яку випав цінний подарунок – мішок цукру.

Село Озеряни на Турійщині – особливо прекрасна місцина. Незважаючи на певну віддаленість від райцентру, адміністративний центр однойменної сільради опікується трьома селами – власне, самими Озерянами, де мешкає понад 400 осіб, а також двома меншими – Пересікою та Сушибабою. 
Живуть тут, як і скрізь на Турійщині, прості, щирі та працьовиті люди. Особлива гордість – велика кількість заповідних озер, які матінка-природа наче з рогу достатку порозсіювала поміж таких самих первозданних лісів. 
Озеряни, як і всі інші села, мають школу, будинок культури, дитсадок, церкву і, чим не можуть похвалитися багато інших – власну сільраду. У ній трудиться вже не перший рік на посаді бухгалтера Тетяна Грушовець. І залишився б цей факт звичайним та буденним, якби не суттєва обставина: передплатна квитанція «Волинської газети» на Тетяну Грушовець, на яку випав один із головних призів лотереї (її провів директор облмуздрамтеатру Анатолій Глива), виявилася виграшною!
Тому приємна та почесна місія – вручити мішок цукру від меценатів проєкту (ПрАТ «Гнідавський цукровий завод», директор Ростислав Новосад) і СГПП «Рать» Луцького р-ну (директор Віктор Шумський) – і стала причиною відрядження в с. Озеряни. Щоправда, якраз цього дня Тетяна Сергіївна із головою сільради Юрієм Мохнюком терміново поїхали в райцентр, і наші маршрути не перетнулися.
Але солодкий подарунок від «Волинської газети» Тетяна Грушовець таки отримала! Власне, вручення передплатних призів справжнім шанувальникам «Волинської газети» продовжується, і на сторінках улюбленого видання та на його сайті читачі дізнаються чергові захоплюючі історії про своїх земляків.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото Романа УСТИМЧУКА: споруда сільради, де працює Тетяна Грушовець.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%