Сторінками минулого 05.03.2020

Сторінками минулого 05.03.2020


40 років тому
Перші на сцені
«Волинь займає перше місце в республіці за кількістю учасників художньої самодіяльності в розрахунку на кожну тисячу чоловік сільського населення. Тож не випадково лауреатами Всесоюзного фестивалю стали народні хорові капели Володимир-Волинського і Рожищенського р-нів, вокальний ансамбль с. Обеніжі Турійського р-ну і хор учителів м. Луцька».
(«Молодий ленінець», 1980 р.).

30 років тому
Сесія – тиждень!
«9 квітня 1990 р. в обласного театру ляльок розпочала роботу сесія Волинської обласної ради депутатів трудящих 21 (тепер – першого, – авт.) скликання. Вперше в історії вона транслювалася по місцевому радіо, широко висвітлювалася в пресі. Були присутні 123 з 125 обраних депутатів, головою обрали Олександра Ковальчука, директора Луцької школи №21… У списку для таємного голосування за обрання голови було 3 особи: першого секретаря обкому КПУ Леоніда Павленка, першого секретаря Луцького райкому партії Петра Маховикова і другого секретаря обкому КПУ Володимира Блаженчука, якого підтримували опозиційні депутати і який набрав 75 голосів та був обраний головою обласної ради».
(«Волинь», 2000 р.).

20 років тому
Якісне вино
«Завод «Харчопродукт» системи «Облспоживспілки» з 1998 р. очолює Євгенія Трунова. Прийшла, коли підприємство було на грані розвалу, і за короткий час зуміла налагодити виробництво та збут продукції. Збережений колектив не забарився з результатами: тут виготовляють натуральне вино з полуниць, яблук, чорниць і чорноплідної горобини. А на перспективу запланували випуск газованої мінеральної води».
(«Досвітня зоря», 2000 р.).

10 років тому
Візит Сергія Тігіпка
«Віце-Прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко 27 березня 2010 р. в сесійній залі облради о 17 год. 20 хв. провів процедуру звільнення з посади голови облдержадміністрації Миколи Романюка та призначення на неї Бориса Клімчука. Сергій Тігіпко чесно сказав, що «зробив усе, аби звільнення Миколи Романюка не відбулося» і що «державна служба Миколи Ярославовича ще далеко не завершена, і ми разом не один рік попрацюємо на державу Україна». А щодо призначеного Бориса Клімчука наголосив: «Кадровий потенціал Волині справді великий. І коли люди такого рівня змінюють один одного на таких відповідальних посадах, то це справді велика удача для області».
(«Волинська газета», 2010 р.). 
На фото Богдана ГОНЧАРУКА: Борис Клімчук.

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%