Своя дупа ближча до "Mercedes-Benz"?

Своя дупа ближча до Глава Офісу Президента Андрій Єрмак 11 березня ц. р. купив для своєї персональної "п'ятої точки" німецький автомобіль еліт-класу "Mercedes-Benz" за 2 млн 972 тис. 776 грн. Він витратив на свої особисті потреби майже стільки само, скільки волинські благодійники на закупівлю медобладнання для порятунку хворих на коронавірус!


Національне агентство з питань запобігання корупції отримало повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (придбання "Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long" 2019 року випуску) Андрій Єрмак вніс 20 березня 2020 р. в Єдиний державний реєстр декларацій.
Глава Офісу Президента Андрій Єрмак також витратив на "оплату послуг" 106 тис. 752 грн та на оплату збору під час придбання права власності на легкові автомобілі - 123 тис. 865 грн.
"Mercedes-Benz", який проросійський високопосадовець купив для власних потреб, до речі, вартує майже стільки грошей, скільки цими днями пожертвували на боротьбу з інфекцією SARS-CoV-2 та хворобою Covid-19 волинські благодійники у Благодійний фонд "Волинь-2014".
Нагадаємо: як повідомляла "Волинська газета", станом на 20 березня 2020 р. Валерій Діброва, голова правління ТзОВ "П'ятидні" з Володимир-Волинського р-ну, заявив, що перерахує 1 млн грн в БФ "Волинь-2014". Крім цього, у Фонді уже акумульовано 1 млн від гендиректора міжнародної компанії "Модерн-Експо" Петра Пилипюка, 750 тис. грн від ТзОВ "Волинь-Зерно-Продукт" (Євген Дудка), 300 тис. грн від ПрАТ "Луцьксантехмонтаж №536" (Ігор Чорнуха), 200 тис. грн від ФОП "Дмитрук Юлія Ростиславівна", 150 тис. грн від "СКФ Україна" (гендиректор Богдан Волчок), 150 тис. грн від підприємця Сергія Голікова, 100 тис. грн від АФ "КаМаЗ-Агро" (Олександр Андріанов). Із них 740 тис. грн уже скеровано на придбання апарату штучного дихання для тієї ж обллікарні...
Вартість нової німецької автівки Андрія Єрмака також тільки в 6 разів менша, ніж пожертвував народний депутат України від Луцького округу №22, фундатор Благодійного фонду "Тільки разом" Ігор Палиця на боротьбу з епідемією (20 млн грн)...
Як відреагує Президент України Володимир Зеленський на "банкет під час чуми" у виконанні глави свого Офісу Андрія Єрмака, покаже найближче майбутнє. Нувориш як мінімум підпадає під звільнення з посади за аморальність...
Світлана КОМА.
На фото "Української правди": "Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long" вартістю майже 3 млн грн, який в розпал поширення епідемії купив для своєї дупи Андрій Єрмак.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%