Не рубай калину економіки...

Не рубай калину економіки... Мінекономрозвитку України категорично виступає проти необгрунтованого закриття промислових підприємств, які легально платять податки та забезпечують для працівників дотримання всіх карантинних вимог!


25 березня Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства формує перелік критично важливих підприємств, які працюватимуть за будь-яких умов.
«Мінекономрозвитку формує перелік критично важливих підприємств, які працюватимуть за будь-яких умов. Список готується не за назвами підприємств, а за галузями, які відповідають за життєзабезпечення населення та базуватиметься на досвіді Італії та Америки», – йдеться в повідомленні.
По суті, не працюватиме лише сфера послуг (за винятком продуктових магазинів, аптек, лікарень і ветаптек та ветлікарень) і громадський транспорт.
«Таким чином Міністерство прагне максимально зберегти робочі місця, але із дотриманням усіх необхідних карантинних норм щодо протидії Covid-19», – деталізує Агенція «Укрінформ».
Цей намір свідчить, що в Уряді є тверезомислячі економісти, які прекрасно розуміють, що з допомогою економіки можна перемогти коронавірус, а от методами заборон можна тільки допомогти коронавірусу поширюватися та знищувати робочі місця для українців та податки в бюджет. І тоді крах держави неминучий...
Словом, не рубай калину...
Роман УСТИМЧУК.
На фото Агенції «Укрінформ»: перед входом у Мінекономрозвитку.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%