В Італію з любов'ю, а в самій Росії помирають...

В Італію з любов'ю, а в самій Росії помирають... В Москві після візиту Президента РФ Владіміра Путіна в лікарню померло одразу 2 людини! Та й сам він і у лікарні, мабуть, займався більше перевдяганням, ніж піклуванням про хворих...


Як відомо, 24 березня, одягнувшись у жовтий комбінезон, чорну маску з респіратором та сині рукавички (ледь не кольори державного прапору України!), Президент РФ Владімір Путін здійснив пропагандистський вояж в Міську клінічну лікарню №40 у районі Коммунарка. Фоторепортери застали його на виході саме в такому вигляді, хоча підконтрольні Кремлю ресурси згодом надрукували зовсім інше його фото: в чорному пальто, костюмі, туфлях, із відкритою головою і без маски...
Так от, наступного дня після цього візиту, як повідомив московський портал "Лента.ру", в Москві померло одразу 2 людини, яких ще при житті виявили коронавірус.
"Пацієнтам було 73 та 88 років. Крім ускладненої пневмонії у них виявили інші патології", - повідомляється.
За офіційною інформацією, яку західні експерти рекомендують множити на 10, в РФ станом на 25 березня зафіксовано 658 випадків захворювання на Covid-19, із яких 410 у м. Москві, де важче приховати подібні факти, ніж у глибинці Росії.
Повідомляється, що 29 людей вилікувалися і поїхали додому.
Крім цього, Міністерство оборони РФ відправляє щодня літаками в Італію "гумконвої" під гаслом "Із Росії з любов'ю", а також відправило туди велику групу військових, фахівців у боротьбі з хімічною та бактеріологічною зброєю. Їхня поява в м. Бергамо викликала справжній пропагандистський бум.
Роман УСТИМЧУК.
На фото порталу "Медуза": Владімір Путін у жовтому комбінезоні залишає територію лікарні в супроводі дебелих охоронців його тіла, яких переляканим поглядом проводжає медсестра у звичайному захисному вбранні.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%