Нововолинські кравчині шиють маски

Нововолинські кравчині шиють маски

У шахтарському місті приватні швейні підприємства в умовах сьогодення змінили свою спеціалізацію та практикуються на пошитті масок.

Про це йдеться на сайті Нововолинської міськради.

В аптечних закладах їх зараз немає. Тому постало питання, як забезпечувати масками працівників служб, що найбільше контактують з населенням – поліцейських, медиків, комунальників та усіх мешканців міста. За допомогою вирішили звернутися до місцевих кравчинь.

«Хотів би почути, чи можна у вас замовляти і за якими цінами, щоб наповнити ринок Нововолинська. А можливо порадили б, кого ще можна залучити до цієї справи. Допоможемо один одному», – звернувся до присутніх міський голова.

Підприємець Оксана Станицька, яка має своє власне виробництво, розповідає, що замовлень мають сьогодні досить багато з різних міст України, в основному  – від приватних осіб. Адже  чимало  підприємств   в країні закриті.   Однак, турбують окремі питання, які потрібно врегулювати. Насамперед, це доставка сировини та реалізація. Разом з тим, вона добре розуміє ситуацію  і допомогти  місту вважає важливою справою. Її позицію підтримали й інші кравчині, хоча   роботи у кожної зараз – вдосталь. За день виготовляють від 30 до 1500 тисячі масок. Ціни залежно від тканини – від 7 до 25 гривень за маску.

Втім нововолинські швеї готові допомогти місту.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 23.1%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 57.7%
Мене це не стосується. (0) - 0%