Пояснили навіщо карантинні пости у Луцьку

Пояснили навіщо карантинні пости у Луцьку

У зв'язку з оголошенням надзвичайної ситуації по всій території України та за рішенням відповідної обласної комісії, від сьогодні на в’їздах та виїздах міст облаштовуватимуть карантинні пости.

На Волині сімнадцять блокпостів розпочнуть свою роботу, з них 9 – довкола Луцька, контролюватимуть дотримання протиепідемічних норм водіями транспортних засобів, а також робитимуть температурний скринінг, – йдеться у сюжеті «Перший-ТВ».

Представник Національної Гвардії України, Андрій Юзвик розповідає, що зупинятимуть автомобілі, котра заїжджають або ж залишають місто, перевірятимуть температуру та дотримання санітарних норм водіями.

«На кожному карантинному пункті чергуватиме поліція, проте наразі, кажуть,  відповідні інструкції очікуються, адже розпочнеться робота, коли усі пости будуть повністю облаштовані за усіма нормами», – розповів Андрій Юзвик

Старший лейтенант поліції Либик Сергій розповів, що з карантинними постами клопоту чимало, але це один з кроків запобігання поширення коронавірусної інфекції.

«Наскільки ефективними будуть карантинні пости у запобіганні поширенню корона вірусу – час, звісно, покаже, а те, що клопотів з ними буде і тим, хто чергуватиме і тим, кого вони перевірятимуть – факт. Хоча ліпше напевно такі клопоти, аніж героїчні потуги з порятунку тих, хто може підхопити вірус і захворіти», – зауважив Либик Сергій.

Наш кор.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 23.1%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 57.7%
Мене це не стосується. (0) - 0%