Антисептики для журналістів

Антисептики для журналістів

Під час поширення інфекції SARS CoV-2 та хвороби Covіd-19 журналісти належать до категорії професій, які не можуть піти на карантин. Тому хоча й зі значними обмеженнями, але масмедіа працюють для інформування громадськості про найважливіші події сьогодення.


Зрозуміло, що коронавірус не вибирає, то й серед працівників ЗМІ є уражені: в столиці з підозрою на захворювання була госпіталізована спеціальна кореспондентка порталу «Лівий берег» Анна Стешенко. На щастя, повторний тест показав негативний результат і її невдовзі виписали з лікарні.

Щоб якщо не виключити повністю таку ймовірність, то хоча б звести до мінімуму, облорганізація НСЖУ намагається забезпечити колег хоча б мінімальним переліком захисних засобів.

Декілька днів тому виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович за рішенням правління на чолі з Петром Пилипюком передав для потреб волинських журналістів 2000 шт. гумових рукавичок, майже всі вони вже розподілені між працівниками різних редакцій.

А 30 березня ц. р. радник Луцького міського голови, депутат міськради та керівник найбільшої фракції Ігор Поліщук вручив заступникові голови волинського осередку Національної спілки журналістів України, Заслуженому журналістові України Володимиру Данилюку 100 флаконів дезінфікуючого розчину, який також уже розпочали поширювати серед творчих колективів м. Луцька.

У бесіді Ігор Поліщук також розповів про комплекс невідкладних заходів, які нині вживаються Луцькою міськрадою для запобігання поширенню захворюваності на коронавірус у м. Луцьку, зокрема, про облаштування спецпостів на основних в'їздах у місто.

– Ця допомога – вкрай важлива, адже журналістам доводиться працювати в екстремальних умовах, – прокоментував Володимир Данилюк. – Щоб якомога об’єктивніше та в повному обсязі висвітлювати всі події, пов’язані з поширенням інфекції SARS CoV-2 та хвороби Covіd-19, волинські працівники масмедіа не можуть працювати лише дистанційно, їм потрібно бувати дуже часто в епіцентрі найважливіших подій. Економічна ситуація в державі, на жаль, не сприяє тому, щоб кожна редакція могла самостійно придбати достатню кількість медичних масок, рукавичок чи дезінфікуючих розчинів. Та й у вільному продажу все необхідне придбати вкрай важко... Тому отримана допомога – вкрай важлива.

Слід зазначити, що Волинь у плані забезпечення журналістів засобами для запобігання захворюванню на коронавірус чи не єдина в Україні, де вдається реалізувати цей гуманітарний проект. Найближчим часом очікується й надходження медичних масок для працівників масмедіа.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Наталії ІВАНЮК: Ігор Поліщук передає Володимиру Данилюку антиспетики для журналістів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%