Хоча турнір «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» й відтерміновано…

Хоча турнір «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» й відтерміновано…

Син тележурналіста Юрія Яцюка завдяки ВОЦФЗН «Спорт для всіх» отримав кросівки!

Як відомо, 28 березня в залі обласної ДЮСШ мав відбутися традиційний Міжнародний турнір із футзалу «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» серед журналістів України, Литви, Білорусі та Польщі. Але стрімке поширення коронавірусної інфекції внесло свої корективи. Внесло, але тільки в часові рамки, бо один із запланованих заходів уже відбувся!

Традиційні змагання серед журналістів, які не лише пропагують, але й власним прикладом демонструють прихильність до здорового способу життя, відбуваються на Волині вже майже 20 років. Але вперше в історії турнір на честь багаторічного голови і депутата облради, голови облдержадміністрації та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Литві та Азербайджані  Бориса Клімчука довелося відтермінувати.

«Через карантинні заходи турнір довелося перенести на пізніший термін. Коли саме журналісти з Луцька, Вільнюса, Мінська і Любліна зіграють уже не в футзал, а в міні-футбол, визначиться, коли всі обмеження будуть зняті, а кордони – відкриті», – зауважив один із організаторів змагань, голова правління ГО «Форум українських журналістів», заступник голови облорганізації НСЖУ та головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк, який цьогоріч традиційно опікується змаганнями разом із продюсером обласної філії НТКУ Костянтином Лоцманом.

Наразі ж, за рішенням оргкомітету змагань, реалізовано один із заходів Міжнародного турніру «Кубок пам’яті Бориса Клімчука»: не на урочистому відкритті, а в домашній атмосфері передано Максимові Яцюку – синові тележурналіста Юрія Яцюка, який трагічно загинув 8 березня 2019 р. буквально за кілька тижнів перед зйомками минулорічних журналістських змагань, Кросівки придбав Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», директор якого Володимир Новосад і передав їх Максимові Яцюку 3 квітня ц. р.

«Дуже вдячна за таку увагу до сина! – сказала дружина Юрія Антоновича – Ольга Яцюк. – Ми, звичайно, чекали, що журналістський турнір відбудеться 28 березня, але розуміємо дуже вагомі причини, через які його перенесено… Тому вже почала планувати, що треба самій хлопцеві десь взуття для заняття спортом купувати... І, знаєте, буквально вчора подумала, а за якусь годину – телефонує Володимир Новосад! І вже наступного дня в Максима – нові кросівки! Я дуже вдячна всім за таку увагу до нашої сім’ї!».

Слід зазначити, що 12 квітня у Заслуженого журналіста України Юрія Яцюка був би черговий день народження…

Розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом його загибелі в с. Струмівка Луцького р-ну, триває.

Світлана КОМА.

На фото Ольги ЯЦЮК: Максим Яцюк із новими кросівками.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%