Остання ротація підполковника СБУ з Волині…

Остання ротація підполковника СБУ з Волині…


Замість того, щоб захищати Україну від російсько-терористичної агентури, старшого оперуповноваженого УСБУ у Волинській області в званні підполковника затримали в зоні проведення АТО/ООС за підозрою в… фінансуванні тероризму! Іуда в погонах чи жертва провокації?

 

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Донецької обл., затримали старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Управління Служби безпеки України у Волинській області та його спільника за сприяння фінансуванню тероризму в особливо великому розмірі, вчиненого організованою групою осіб та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 258-5 та ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).

«За попередньою інформацією, працівник СБУ систематично надавав військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії розмежування в умовах ведення бойових дій, хабарі за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежування. 3 квітня 2020 р. після надання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 28 тис. грн підполковника СБУ та його спільника затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У затриманих вилучено 6 млн 400 тис російських рублів, що за курсом НБУ становить близько 2 млн 300 тис грн, які вони намагались передати через лінію розмежування на тимчасово окуповану територію Донецької області», – повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура об’єднаних сил. Оперативний супровід – Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Слід зазначити, що ім’я та прізвище підполковника УСБУ у Волинській області та його подільника не вказується. Як і те, де вони взяли таку велику кількість готівки, кому саме передавали і який відсоток за «послуги» отримували собі на кишеню…

Утім, не надано слова і їхнім адвокатам.

Також треба нагадати, що під час виконання завдання в зоні АТО/ООС 21 березня 2015 р. у м. Волноваха Донецької обл. було вбито капітана УСБУ у Волинській області Віктора Мандзика. Жоден із причетних до цього злочину досі не засуджений, усі перебувають на волі.

Наш кор.

На фото пресслужби ДБР: підполковник СБУ із Волині та його спільник під час затримання.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%