Зараза зради і «жетон смерті» з СССР

Зараза зради  і «жетон смерті» з СССР

Державне бюро розслідувань у зоні проведення АТО/ООС 3 квітня ц. р. за підозрою в фінансуванні тероризму та роботу на російську ФСБ затримали не одного офіцера з УСБУ Волині, а двох!


Крім цього, як мінімум один із підполковників давно не приховував своїх антиукраїнських настроїв, виготовивши брелок для ключів на автомобіль із дійсним номером посвідчення офіцера СБУ та написом «ВС СССР» – «Вооруженниє сіли Союза Совєтскіх Соціалістічєскіх Рєспублік»…

«Підполковника СБУ у Волинській області, який за хабарі переміщав готівку через лінію розмежування на окуповані території, затримали за підозрою у фінансуванні тероризму. Разом з ним затриманий його ймовірний спільник.

Серед затриманих – підполковник Юрій Силюк з управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю та начальник антитерористичного сектору Департаменту захисту національної державності Андрій Заболотний», – про це Інформаційному агентству «Волинські новини» стало відомо з власних достовірних джерел.

«Зазначимо, що рівно рік тому, 3 квітня 2019 р., простоявши менше року в квартирній черзі, Андрій Заболотний отримав однокімнатну квартиру площею 16,2 кв. м. Також джерела повідомляють, що Андрій Заболотний є ставлеником одного з найвідоміших волинських контрабандистів», – пишуть колеги.

Цей скандал, про який 3 квітня «Волинська газета повідомила в статті Остання ротація підполковника СБУ з Волині…(http://volga.lutsk.ua/view/32049/) матиме великі наслідки, адже за часи Незалежності України це перша велика справа подібного масштабу зрадництва, коли зрада зарази виявлена всередині облуправління вітчизняної спецслужби. .

Наразі слідчі ДБР та прокурори виявляють обставини, за яких обох офіцерів СБУ завербували та використовували як агентів російські спецслужби. В усякому випадку, на опублікованому ІА «Волинські новини» фото крім російського пропагандистського «жетону смерті ВС СССР» оприлюднено й техпаспорт на автомобіль, який використовували лже-офіцери, зареєстрований на якогось Артура Гончарова в українській частині Донецької обл.

Данило ЗАБАЙКАЛЬСЬКИЙ.

На фото ІА «Волинські новини»: документи, вилучені в підозрюваних.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%