SARS-CoV-2 вийшла з-під контролю в Росії

SARS-CoV-2 вийшла з-під контролю в Росії


Джерело поширення смертоносної хвороби Covid-19 – секретний вірусологічний центр «Вектор» у м. Новосибірську, де 16 вересня 2019 р. стався вибух.


«В одному з корпусів Новосибірського науково-дослідного центру вірусології та біотехнології «Роспотребнадзора» «Вектор» вибухнув газовий балон, є постраждалий», – так пояснили неназвані джерела журналістам російської Агенції «Интерфакс» надзвичайну подію, що відбулася восени минулого року в надсекретній лабораторії, котра насправді займається створенням біологічної зброї.

Саме з осені минулого року коронавірус і почав поширюватися світом, почавши свій шлях із Сибіру і потрапивши в Китай (або через спонтанне перенесення інфекції кимось зі співробітників, або внаслідок шпигунських дій китайської розвідки, або з якихось інших секретних причин.

Але  тоді  на цей інцидент мало хто звернув увагу…

«Як заявив співробітник Агенції «Интерфакс», балон вибухнув під час проведення ремонтних робіт у санітарному пропускнику одного з лабораторних корпусів. За його словами, біологічно небезпечних речовин в приміщенні не було», – зазначалося.

Агенція «Интерфакс» завершила новину так:

«Державний Науковий центр вірусології та біотехнології (рос. абревіатура ГНЦ ВБ) «Вектор» володіє однією з найбільш повних у світі колекцією вірусів, у тому числі лихоманки Ебола, геморрагічної лихоманки Марбург, важкого гострого респіраторного синдрому  (SARS), натуральної віспи та інших. Раніше центр «Вектор», створений у 1974 р. під Новосибірськом, був закритим інститутом та проводив розробки вакцин, а також засобів захисту від бактеріологічної та біологічної зброї».

Відтак, саме в центрі «Вектор», де стався вибух, має бути й засіб для протидії інфекції SARS-CoV-2, що спричиняє хворобу Covid-19.

Повний текст новини про появу коронавірусу можна прочитати тут: https://www.interfax.ru/russia/676607  

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Владіміра ЗІНІНА (Агенція ТАСС): мікробіологи в Науковому центрі «Вектор».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%