Магічне крісло

Магічне крісло

Як зробити так, аби і жінка отримала, і чоловік зрадів?

Є у Шацькому р-ні магічне крісло. Хто в нього сяде – в лотереї виграє. Але щоб запустити чари, треба знати послідовність ритуалу.

Отож, тільки ви вмостилися у крісло і згадали за посадові обов’язки, відразу беріться за пресу. І не яку-небудь, а обов’язково – «Волинську газету»! Публікації перечитали, передплатний індекс занотували і як тільки долучилися до передплатної кампанії – відразу надсилайте в Луцьк на вул. Лесі Українки, 9 квитанцію.

Бо хоча білої і тим більше чорної магії в таких діях немає, але перший крок до виграшу ви вже зробили. А далі – питання часу, в чому вже двічі переконався відділ Шацької райдержадміністрації. Вперше тоді, коли в магічне крісло керівника сів Володимир Лончук і виграв електроприлад від «Волинської газети». Вдруге – коли те саме крісло зайняла Любов Баранчук. Тож тепер і до неї приїхав лотерейний приз – електрочайник.


– А я вже думала: такі події в державі, що мій подарунок накрився революційним рядном! – зустрічаючи нас, сміється Любов Миколаївна. Але щойно взяла в руки побутову техніку, як переконалася: «Волинська газета» – партнер надійний і обіцянок своїх дотримує.

– Я теж ваш давній шанувальник, – зауважує пані Баранчук. – Ось уже сім років як передплачую. Читаємо тижневик цілою родиною. Адже спершу газета потрапляє в поштову скриньку до моїх свекрухи й свекра. Вони зі статтями ознайомляться і вже мені несуть для перегляду. Інтереси в нас, щоправда, не завжди збігаються. Бо мені до вподоби життєві долі й любовні історії, а свекор більше політикою цікавиться. Але головне, що кожен знаходить рубрику за інтересом.

До речі, в Шацькій райдержадміністрації магічним є не тільки крісло, а й поверх. Не дарма ж у передплатній лотереї перемогли працівники трьох кабінетів одного поверху!

– Коли дівчата у приймальні першими взяли газету й переглянули список переможців – очам не повірили: всі троє щасливчиків виявилися сусідами! Шкода тільки: ініціатор участі в лотереї – начальниця відділу з надзвичайних ситуацій Наталія Борсук – лишилася без нагороди, – жалкує пані Люба.

Хоча сама переможниця участь у розіграші взяла без особливого ентузіазму. Каже, тричі вже надсилала квитанції, нічого не отримувала, то й віру утратила. Як бачимо: дарма, бо з «Волинською газетою» у програші ніхто не залишиться.

– Завдяки тижневику я дійсно повірила у Фортуну. Але найбільшу мою мрію – добудувати дім і вже ні в чому собі не відмовляти – здійснити може тільки коханий чоловік Андрій, – користується Любов Миколаївна нагодою похвалити. – Він у мене – на всі руки майстер: і будівництвом займався, і у школі завгоспом працює, і сімейне гніздечко поліпшеного планування зводить власноруч. А я йому за те – свою любов і свіжу каву.

До речі, аби швидко приготувати напій, без електрочайника ну ніяк. Тим паче, старий уже віку доживав, навідріз вимикатися відмовлявся і тепер новий, у лотереї виграний, стане для подружжя Баранчуків вдалим доповненням до кухонного інтер’єру.

– Та що ця кухня – так, «времянка». Тому квитанції «Волинській газеті» надсилати не переставатиму. Адже хочеться на новосілля (сподіваюся, воно не за горами) якийсь телевізор чи електродуховку виграти, – сміється Любов Миколаївна.

І таким чином жінка зможе, так само як із чайником, двох зайців убити: подарунок отримати й водночас чоловіка порадувати. Бо, крім кави, він любить телевізора подивитися або якогось смаколика приготувати.

– Мій Андрій на кролях помішаний, курей тримає. Тож ми по-чесному обов’язки розділили: чоловік доглядає, дружина поїдає. Щоправда, не сама: із синочком Олегом ділюся, – жартує переможниця.

Ділитися, але вже чайником, натякають і колеги з райдержадміністрації. Але їм на таке пані Люба радить самим грати й вигравати.


– Якщо серйозно, то зараз на роботі не завжди до сміху, – зауважує Любов Баранчук. Бо навіть до маленького Шацька революційна хвиля докотилася. Благо, не повністю накрила, а тільки збурила.

– Наші люди, чесно кажучи, не зовсім сприймають подібні методи впливу (до прикладу, остання із сесій районної ради, на яку прийшли незнайомці у бронежилетах). Шацький район маленький. Усі один одного знаємо і кожен звик спокійно працювати, яка би влада в Києві не керувала, – пояснює жінка. – А за селян, простих трудяг – то й казати нічого. От мої батьки: переглядають новини, переживають, але все одно мусять іти худобі дати, польові роботи спланувати – тобто покладатися не на політичні партії, а на власні руки.

Так само й родини, які заробляють у туристичний сезон. Вони вже зараз облаштовують житло для майбутніх відвідувачів, прагнуть не в сарайчиках приймати, а в більш цивілізованих умовах. Дехто навіть сподівається, що Крим «закрився» – більше на Світязь відпочивальників приїде.

– Хоча кримчан, звісно, шкода, – погоджується Любов Миколаївна. – Бо от Росія киває на результати референдуму, а як насправді волевиявлення відбувалося – ніхто ж не знає. Та й як могло пройти воно прозоро, якщо перед голосуванням доступ до Державного реєстру виборців було відключено? Як начальник відділу ведення Держреєстру знаю, яку там колосальну базу зібрано, скільки щоденної праці вкладено, аби список виборців був повний, достеменний, без помилок, із правильними прізвищами, адресами, серіями паспортів. Тим паче, Крим – це не село, де члени виборчої комісії знають у лице всіх своїх жителів та не допустять до кабінки чужого.

Втім, попри негаразди, Озерний край усе-таки вірить у зміни. А з «Волинською газетою» вони ще й хорошими стануть. Не дарма ж у червні ми знову будемо розігрувати призи. І якщо ваша квитанція засвідчить передплату на півроку чи рік, то зможете отримати такі приємні новини, як виграш бензопили, міні-печі або електрокоси. Причому – без магічного крісла.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%