Від кого «самообороняємося?»

Від кого «самообороняємося?» Я – жителька Луцька. Вже кілька років як на пенсії. Мешкаю в районі вул. Грибоєдова. В понеділок 31 березня приблизно о 18.00 год. йшла цією вулицею по привтанимх справах. Поруч із міськвідділом міліції мене наздогнав на велосипеді молодий чоловік років 30-ти і ледве не збив із ніг .

Ви б бачили його вираз обличчя і почули б його крики на мою адресу! Мовляв, що я не там іду і заважаю йому їхати. Більше того, це ніби я ледь його не збила! Далі почав шарпати мене за руки та вимагати, щоб я вибачилася. За що? Я взагалі подумала в якийсь момент, що він мене приб’є.

Хотілося дати ляпаса цьому невихованому чоловікові, як це було прийнято в часи моєї молодості, але коли він в стані неадекватної поведінки, діставши посвідчення  члена «Самооборони», почав ним вимахувати перед очима, я подумала, що його це не зупинить… Навпаки: отримаю від нього мінімум тумаків, а хто знає, можливо і чогось більше , адже до сьогодні ходять чутки, що ці та інші «захисники» можуть бути озброєними. Прізвище цього діяча – Олександр Лясной, як він сам сказав, працює «системним оператором» в одній з фірм Луцька.

Поряд, до речі, проходив міліціонер, який навіть не відреагував на прохання втрутитися.

Конфлікт отримав продовження, коли я підійшла до банкомату, розташованого поблизу офісу «Самооборони». Побачивши мене вдруге, цей громадянин уже зі своїм колегою, який вийшов із офісу, продовжили на мене кричати.

Виникає питання: «Кому потрібна така «Самооборона», яка захищає сама  себе від простих людей, в тому числі незахищених пенсіонерів, а ще більше – жінок?».

Людмила СИМІНСЬКА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%