«Saner» уже в трьох лікарнях!

«Saner» уже в трьох лікарнях!


Міжнародна компанія «Modern-Expo-Group» розробила та ввела в експлуатацію унікальний пристрій «Saner» – автоматичну станцію дезінфекції рук.


Як уже повідомляла «Волинська газета» в статті ««Saner» – від Modern-Expo», опублікованій 30 квітня ц. р., інженери та конструктори підприємства, яке очолює голова правління Волинського обласного об'єднання організацій  роботодавців та Благодійного фонду «Волинь-2014» Петро Пилипюк, установка «Saner» має два джерела живлення на вибір (від мережі 220 вольт або ж від змінних елементів) вона змонтована на платформі на коліщатках, тому обладнання можна транспортувати.

Оскільки Міжнародна компанія «Modern-Expo-Group» належить до соціально орієнтованого бізнесу, а ВОООР і БФ «Волинь-2014» на чолі з Петром Пилипюком в період боротьби з Covid-19 надала волинським медзакладам допомоги на суму понад 3 млн грн, то цілком логічним став наступний доброчинний крок. Цими днями по одній гігієнічній установці «Saner» безкоштовно передали та змонтували в у Волинській обласній клінічній, Волинській обласній інфекційній та Волинській обласній дитячій клінічній лікарнях. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Система зреагує на рух і відпустить на руки необхідну дозу дезінфікуючої речовини. За необхідності можна скористатися також серветками. Зауважимо, що літровий диспенсер «Saner» розрахований на 2500 доз санітайзера. Після цього запас рідини можна оперативно поповнити», – деталізували.

Відтак, швидке, сучасне та ефективне впровадження гігієнічних рішень дозволить волинянам ефективніше запобігати захворюванню на коронавірус.

Наш кор.

На фото прес-служби міжнародної компанії «Modern-Expo-Group»: медики вже застосовують гігієнічну установку «Saner».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%