Здобутки, гідні наслідування

Здобутки, гідні наслідування

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт побував із робочою поїздкою на Турійщині.

Насамперед у с. Радовичі він оглянув соціальний комплекс, у смт Турійськ зустрівся з адміністративно-господарським активом району, а на завершення ознайомився з діяльністю ФГ «Перлина Турії» у с. Селець.

Сучасний соціальний комплекс у Радовичах збудували ТзОВ «Аміла». Як розповів його керівник, депутат облради Роман Микитюк, у спільному приміщенні, спорудженому за євростандартами, є просторий клуб, бібліотека, ФАП, дільничний пункт міліції, пожежна частина, твердопаливна котельня. Завершується облаштування 3D-кінотеатру на 38 місць. Окрім цього, у Радовичах збудували невеликий гуртожиток та 7 котеджів для працівників підприємства, службове житло для дільничного інспектора міліції.

Григорій Пустовіт позитивно відгукнувся про таку роботу бізнесу, назвавши його соціально відповідальним, а роботу охарактеризував такою, яка спрямована на розвиток місцевої інфраструктури:

«Приємно, що підприємці дбають про своїх працівників, інтереси громади, інвестують власні кошти у будівництво соціально значимих об'єктів. Тут, у Радовичах, ми побачили яскравий приклад державно-приватного партнерства».

А в райцентрі відбулася зустріч з адміністративно-господарським активом району. Голова облдержадміністрації розповів про основні пріоритети в роботі нової влади, зокрема – про актуальні кадрові процеси. Він повідомив, що в області активно тривають громадські обговорення претендентів на ті чи інші посади, усе відбувається максимально відкрито й прозоро. Окрім того, він зупинився і на темі часткової мобілізації, яка нині триває в державі, наголосивши: армія потребує максимальної підтримки, а волиняни активно допомагають військовим, надаючи посильну матеріальну допомогу. Осторонь не залишаються ні прості громадяни, ні бізнес.

Григорій Пустовіт також поінформував про запропоновані Кабміном та затверджені Верховною Радою України заходи, що спрямовані на стабілізацію економіки та її подальший розвиток. Окремо голова облдержадміністрації підкреслив: у країні оголошено війну корупції, тіньовим схемам та відмиванню коштів, які були основними причинами економічного занепаду та великого бюджетного дефіциту. Він дав вичерпні відповіді на запитання учасників зустрічі.

Потім керівник виконавчої влади області ознайомився з діяльністю фермерського господарства «Перлина Турії», засновником і головою якого є Володимир Яренчук. Як розповів засновник сучасного агробізнесу, його підприємство орендує землю на території шести сільрад площею 6000 га, де вирощують зернові, цукровий буряк, ріпак, сою, картоплю, а також займаються молочним та м’ясним тваринництвом, у процесі чого активно застосовують сучасні технології. За 2013 р. ФГ «Перлина Турії» виплатило орендну плату в розмірі 800 тис. грн, при цьому кожен пайовик у середньому отримав по 836 грн коштів за оренду своїх паїв. Працівники підприємства, окрім заробітної плати за сумлінну працю, нагороджуються цінними подарунками. За кошти фермерського господарства спільно із сільрадою відновлене вуличне освітлення в с. Селець і Задиби, облаштовано автобусні зупинки. Під постійною опікою перебувають місцева школа та дитячий садочок

Голова облдержадміністрації підкреслив, що агропідприємство у своїй діяльності, активно впроваджує європейський досвід та новітні методики у тваринництві:

«Я вкотре переконався, що наше багатство – це наші люди, які з розумінням відносяться до труднощів, які переживає держава. Але вони знають, що Україну та Волинь розбудовувати їм. «Перлина Турії» – приклад для інших господарств: сюди приїжджають переймати досвід, який застосовують у сільгосппідприємствах. Агробізнес Волині має й надалі розвиватися та працювати для наших краян».

Прес-служба облдержадміністрації.

На фото: Григорій Пустовіт спілкується з Володимиром Яренчуком.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%