Збережи Україну!

Збережи Україну!

У прес-центрі обласної ради відбувся брифінг голови та членів Наглядової ради за розподілом благодійних коштів на потреби військових частин Збройних сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії МВС України, дислокованих на території Волині.

Його відкрив головний спеціаліст із питань оборони облдержадміністрації Віктор Шрамко. Йшлося про результати спільної діяльності громадськості, підприємців, облдержадміністрації щодо збору та виділення коштів на потреби військових частин, контроль за їх використанням, потреби військовиків, можливі форми благодійності, інформування населення про стан справ, зміцнення обороноздатності України. Про це журналістів інформували заступник обласного військового комісара підполковник Володимир Бондарук, керівник громадської організації «Правий сектор» Павло Данильчук, представник обласної самооборони Сергій Рижков,  представники бізнесменів м. Володимир-Волинський та Нововолинськ Роман Мартинюк та Ігор Ваколюк, волонтери Олександра Фальчук та Оксана Корсун, представники військових частин, що дислокуються на Волині.

– На 4 квітня на спецрахунок Волинської облорганізації Української спілки ветеранів Афганістану, яка виступає модератором збору коштів, надійшов мільйон 36 тисяч гривень, – повідомив голова наглядової ради Григорій Павлович. – Усі кошти витрачаються на конкретні речі, які найбільш необхідні військовим.


До конкретних діл – від 5 грн на СМС за №565 до десятків тисяч, від ремонту техніки до забезпечення бронежилетами – причетні і школярі, і пенсіонери, і малозабезпечені, і найбагатші люди Волині. Від вдови до олігарха – усі долучилися до підтримки українського війська.

Збір благодійних внесків триває.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

На фото автора: під час брифінгу.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%