Ігор Палиця: «За майбутнє», але без УКРОПу і «Слуги народу»

Ігор Палиця: «За майбутнє», але без УКРОПу і «Слуги народу»


В Україні утворилася нова політична партія – «За майбутнє». Її очолив народний депутат віл Луцького округу №22 Ігор Палиця. Про це інформує ІА «Волинські новини». Це означає, що партія візьме участь у виборах голів та депутатів місцевих рад уже 25 жовтня ц. р.


«Установчий з’їзд нової політичної сили відбувся 20 травня, на ньому учасники визначили головний орієнтир: українці повинні відчути, що вони – господарі на своїй землі, інформують на сторінці депутатської групи «За майбутнє», – пише ІА «Волинські новини». – Виступаючи на з’їзді, лідер партії Ігор Палиця наголосив: «За майбутнє» об’єднала людей з історіями власного успіху в господарюванні та управлінні. Депутати-мажоритарники, які входять до однойменної групи «За майбутнє» у Верховній Раді, представляють інтереси понад  4,5 млн виборців.

Дата проведення з’їзду – символічна. Рік тому Україна обрала нового Президента (мається на увазі Володимир Зеленський, – ред.), на якого суспільство покладало великі надії.

«Ми рік чекали змін на краще – на поліпшення життя людей, на покращення бізнес-клімату, на наведення ладу в правоохоронній системі. Але пройшов рік, а змін на краще ми не побачили. Як депутати-мажоритарники ми несемо відповідальність перед своїми виборцями, знаємо їхні проблеми і захищаємо. Тому йтимемо на місцеві вибори й будемо працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони – господарі на своїй землі», – наголосив Ігор Палиця.

Партія «За майбутнє» ставить за мету об’єднання України і українців, наголосили учасники з’їзду.

«Ми переконані, що не можна ділити людей на «лівих» і «правих», треба консолідувати суспільство. Партія відкрита до співпраці з представниками різних напрямків і політичних поглядів. У нашій групі – депутати як із різних політичних сил, так і безпартійні. Ми маємо багато законопроєктів, які стосуються подолання глибокої кризи в економіці й промисловості, але ні попередній, ні нинішній уряд не дослухаються до думок професіоналів», – прокоментував співголова депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді Тарас Батенко.

Лідер нової партії Ігор Палиця додав:

«Ми йдемо, щоб реалізувати очікування і бажання людей як у економіці, так і в політиці. На місце безладу має прийти видимий результат, якого чекає країна».

Слід зазначити, що в попередніх місцевих виборах Ігор Палиця та його однодумці на Волині взяли участь та досягнули переможного результату під кольорами партії УКРОП. На початку нинішнього року, втім, в облраді на базі цієї структури та окремих депутатів із інших фракцій біло створене міжфракційне об’єднання «Тільки разом» – так само називається Благодійний фонд Ігоря Палиці.

Тепер фактично всі вони, вочевидь, перейдуть у партію «За майбутнє». Хіба що крім колишнього голови фракції УКРОП в облраді В’ячеслава Рубльова, який у липні 2019 р. став народним депутатом у Горохівському окрузі №20 від партії Володимира Зеленського «Слуга народу».

Наш кор.

На фото ІА «Волинські новини»: Ігор Палиця в програмі «Право на владу».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%