На Волині затримали групу, яка відправляла людей у трудове рабство

На Волині затримали групу, яка відправляла людей у трудове рабство

Співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми Національної поліції викрили незаконну діяльність двох жителів Любешівського району.

Вони протягом 2019 та 2020 років вербували та відправляли мешканців області з метою подальшої трудової експлуатації до Республіки Польща,- розповіла Суспільному речниця поліції Волині Ольга Бузулук.

«Сьогодні оперативники із залученням бійців роти поліції особливого призначення провели ряд обшуки у помешканнях та транспортних засобах фігурантів. Під час обшуків правоохоронці вилучили речові докази по справі, а також близько 4 кг бурштину-сирцю, речовину рослинного походження, зовні схожу на марихуану, предмет схожий на пістолет, мобільні телефони та транспортний засіб», - каже речниця.

Зі слів Ольги Бузулук, під час слідства правоохоронці з’ясували, що зловмисники вербували людей, які перебувають у скрутному матеріальному становищі і мають уразливий стан, та обіцяли працевлаштування у Польщі, гідні умови проживання та хорошу оплату праці.

Речниця поліції Волині Ольга Бузулук: "За кордоном люди протягом тривалого були змушені працювати без оплати на небезпечних для життя і здоров’я роботах та жити у жахливих умовах. Люди виконували небезпечні роботи на електростанції без спеціального одягу, засобів захисту, альпіністського спорядження та відповідних допусків. Волиняни змушені були працювати нелегально, а роботодавці переховували їх від польських правоохоронців".

За даними слідства, винагороду ж за кожного доставленого працівника та гроші за їх трудову експлуатацію від іноземного роботодавця отримували затримані. Нині вирішується питання про оголошення підозр за скоєні злочини.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Суспільне Волинь.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%