Чи приїде Президент Зеленський у Нововолинськ?

Чи приїде Президент Зеленський у Нововолинськ?


Наймолодше місто Волині – Нововолинськ – наприкінці серпня відзначатиме 70-річчя. Цей славний ювілей, утім, нині дещо затьмарений атакою інфекції SARS-Cov-2 Covid, що змушує основну увагу звертати на боротьбу з пандемією та порятунок людей. Але під час недавнього інтерв’ю з Нововолинським міським головою Віктором Сапожніковим, крім теми протидії коронавірусу, розбудови Міста шахтарів та взаємин із іншими гілками влади головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк поцікавився у Віктора Борисовича і можливим форматом відзначення 70-річчя м. Нововолинська.


«Так співпало, що інфекційна зараза пішла в атаку по всьому світові, але влітку –70-річчя Нововолинська! Ситуація складається специфічна і суперечлива: і відзначати ювілей не зовсім комфортно, і скасовувати цю історичну дату – також не виходить… Як Ви будете вирішувати цю дилему?», – пролунало запитання.

Віктор Сапожніков відповів:

«Місцева влада в Нововолинську – законослухняна. Залежно від того, буде карантин чи ні, якими стануть етапи пом’якшення обмежень, ми й діятимемо. Зрозуміло, що в он-лайн режимі урочистості проводити якось неправильно. Але чи зможемо, як завжди, зібратися на міському стадіоні «Шахтар»? Не знаю. Дуже шкода, що з незалежних від міської влади причин зможемо реалізувати далеко не все з запланованого до славного ювілею. Але багато що зробимо однозначно! Наприклад, я буквально сьогодні відвідував наш Палац культури. Це унікальна споруда, одна з візитних карток міста. Торік проведено ремонт фойє на першому поверсі, наразі проводимо роботи далі. І після завершення ремонту ця унікальна споруда 50-их років минулого століття наповниться сучасним змістом . Або вже згадуваний стадіон «Шахтар», про який ми дбаємо постійно, а не до ювілеїв. Його спорудили спеціально до приїзду керівника СССР Микити Хрущова! Так от: на спортивній споруді цьогоріч плануємо завершити ремонт та переоснащення сучасними біговими доріжками, зручними трибунами. Сподіваюся, що всі роботи встигнемо провести якраз до 70-річчя».

Оскільки Віктор Сапожніков фактично сам підказав уточнююче запитання, то воно також пролунало:
«Раз тут був Микита Сергійович, то чи будете Президента Володимира Зеленського запрошувати на 70-річчя Нововолинська? По-перше, Володимир Олександрович як глава держави жодного разу на Волині не був. По-друге, подібні візити дуже важливі, бо за їх результатами вдається вирішити чимало питань…».

Нововолинський міський голова відповів дипломатично і лаконічно:
«Вважаю, що візит у місто першої особи держави – це честь та гордість, в усякому випадку – історичний факт. У нас, свого часу, на День міста побували, наприклад, і Президент України Віктор Ющенко, і Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, і це теж незаперечний факт. Тому я завжди готовий запросити у м. Нововолинськ главу держави, особливо ж Володимира Зеленського, адже 70-річчя міста співпаде з Днем шахтаря. Але чи матиме Глава держави таку нагоду і чи буде завершений карантин (чи не буде нового спалаху коронавірусу), я не знаю. Якби ж приїхав, то зустріли б його, звичайно, на стадіоні!».

Повний текст резонансного інтерв’ю з Нововолинським міським головою Віктором Сапожніковим буде опублікований у «Волинській газеті» 28 травня ц. р. Буде що почитати!

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Віктор Сапожніков у службовому кабінеті Нововолинського міського голови.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%