Передплати улюблене видання – онлайн

Передплати улюблене видання – онлайн

АТ «Укрпошта» через поширення корона вірусу адаптує надання поштових послуг до умов карантину.

Аби обмеження, пов’язані з карантином, не стали приводом для соціальної ізоляції, як ніколи важливо залишатися на зв’язку та стежити за новинами через ЗМІ. Тому АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.

Загалом передплатні каталоги налічують понад 5 000 індексів газет і журналів (2 252 індекси всеукраїнських, 814 видань зарубіжних країн та 1969 місцевих видань).

Оформлення онлайн – передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Приємністю є те, що комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.

На даний час можна оформити онлайн передплату за Каталогом видань України «Преса поштою» на ІІ півріччя 2020 рік, Каталогом видань України «Преса поштою» для Донецької та Луганської областей на ІІ півріччя 2020 рік, Каталогом видань зарубіжних країн на ІІ півріччя 2020 рік з доставкою з липня.

Крім того, стартувала тестова версія сервісу онлайн-передплата з наданням можливості оформлювати послугу за Каталогами місцевих видань 24 філій АТ «Укрпошта», до яких включені видання обласної та районної сфер розповсюдження. Такая можливість дозволяє розширити асортимент періодичних видань та споживачам оформлювати передплату на місцеві видання своєї області та району, не виходячи із дому.

Не відмовляйте собі у задоволенні читати улюблені видання до кінця року або зробіть несподіваний та приємний подарунок своїм рідним та близьким, оформивши онлайн-передплату на їхню домашню адресу.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 20%
Депутати, адже можуть його звільнити. (7) - 35%
Виборці, бо вони носії влади. (4) - 20%
Мені байдуже. (5) - 25%