Об'єднавча основа «Слуги народу»

Об'єднавча основа «Слуги народу»


23 червня у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки в м. Луцьку відбулося представлення керівного складу Волинської обласної організації політичної партії «Слуга народу».


Місце вибрали закономірно: і зважаючи на певні карантинні обмеження, і через те, що саме тут рік тому громадськість області знайомили з тоді кандидатами, а нині – повноправними народними депутатами від президентської партії «Слуга народу». Один із них – лучанин Валерій Стернійчук, член парламентського Комітету з питань антикорупційної політики – на початку червня й очолив волинських однодумців глави держави.

Іншими членами Ради облорганізації «Слуги народу» стали народний депутат України Андрій Задорожний (координувати роботу з центральними органами партії), а також Ігор Чернюх, Ігор Лісовський та Олександр Сачук (в основному опікуватиметься організаційно-кадровими справами). А з нагоди публічної презентації нових облич партії Президента України Володимира Зеленського спеціально зі столиці прибула й заступниця голови фракції «Слуги народу» в Верховній Раді України, заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.


Насамперед, Валерій Стернійчук наголосив: на Волині лозунгу попередніх кампаній – «Зробимо їх разом!» – ніхто не відміняв, тож ядро партії «Слуга народу» буде гуртувати довкола себе не лише «нові обличчя», але й досвідчених фахівців у різних сферах. Щоправда, ті хто за 20 років устиг змінити по 5-7 партій і мріє й надалі забальзамувати себе в депутатському статусі, на співпрацю з правлячою партією може навіть не розраховувати.

Євгенія Кравчук, яка торік у складі парламентського комітету побувала у м. Луцьку та с. Колодяжному Ковельського р-ну, зізналася, що просто закохана у синьооку Волинь, а щодо представлення керівництва обласної організації «Слуги народу» – високо оцінила професійні, патріотичні та організаторські здібності Валерія Стернійчука. Наголосила: політична сила уникатиме тем, які здатні роз’єднувати громадян (мова, віра, культура, село, місто і т. д.), натомість нарощуватиме зусилля в тих напрямках, котрі дадуть максимальну користь усій громаді, насамперед – в економіці та покращенні добробуту людей, укріпленні Незалежної України.

Андрій Задорожний, у свою чергу, зазначив, що допомагатиме діяти волинським колегам не як «смотрящій» із Києва, а як координатор усіх процесів. І що для Волині він не чужий – активно працює в міжвідомчій групі з порятунку Шацьких озер.

Під час відповідей на запитання журналістів присутні почули чимало важливої для всієї Волині інформації.

Насамперед, 25 червня очікується візит в область голови Державного агентства автомобільних доріг Олександра Кубракова – проінспектують хід реконструкції доріг загальнодержавного значення, яке відбувається в рамках проекту Володимира Зеленського «Велике будівництво». До кінця року на Волині буде модернізовано 156 км автошляхів, тоді як торік ремонт зупинився на показнику 28 км.

Щодо адмінтерреформи, то Євгенія Кравчук заклала припинити спекуляції на темі укрупнення областей: ніякого долучення Волині до сусідніх регіонів не розглядають. А от щодо місцевих органів влади, то в області буде 4 великих райони, і в кожному з них, до речі, а не лише в м. Луцьку, запрацює представництво «Слуги народу». І, незважаючи на певні дрібні неузгодженості, саме президентській монобільшості та урядовцям вдалося довести її до логічного завершення. Валерій Стернійчук додав: «Ця реформа – надважлива! Це дуже сміливе і правильне рішення, хоча в окремих моментах нам дісталися певні політичні рішення, ми доведемо справу до логічного завершення на користь волинянам».

Чи визначилася партія «Слуга народу» з кандидатурами на посади міських голів?

Євгенія Кравчук висловила жаль, що минула влада, не маючи шансів провести свого представника, постійно зривала в парламенті призначення нових виборів у м. Луцьку замість Миколи Романюка. А Валерій Стернійчук  зазначив, що починаються активні консультації, претендентів багато, тому наразі ця інформація нехай залишається інтригою… Євгенія Кравчук додала: усі претенденти від президентської сили на обрання міськими головами обласних центрів обов’язково пройдуть співбесіду з Володимиром Зеленським.


Пролунало й запитання про рейтинги «Слуги народу».

«Чесні та порядні люди є в кожній політичній структурі та громадській організації. Ми будемо йти до людей і не чекатимемо, доки вони прийдуть до нас. Так, буває, що після стрімкого злету і гарного результату виникає певний спад… Але ми готові до цього, бо кожна реформа, проголошена Президентом Володимиром Зеленським, потребує часу. Деякі вже реалізовані, більшість – у роботі. Тому потужне представництво в місцевих радах дозволить пришвидшити процес змін на краще!».

«Рейтинги свідчать про одне: «Слуга народу» «впала» з першого місця на… перше місце! У вересні волиняни дізнаються про всіх кандидатів, і серед них будуть достойні люди!», – додала Євгенія Кравчук.

Володимир ДАНИЛЮК.
На фото Віктора РАЙОВА: керівник волинського осередку «Слуги народу», народний депутат Валерій Стернійчук; під час представлення керівного ядра президентської партії; учасники дійства виконали всі карантинні вимоги.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%