Вибори в Польщі

Вибори в Польщі

Виборчі дільниці почали роботу о 7:00 ранку і будуть відкритими до 21:00 години. Цьогорічні вибори вперше в історії відбуваються у гібридній формі — це означає, що виборці, котрі висловлять таке бажання, можуть віддати свій голос кореспонденційно (тобто поштою). Про це повідомляє Польське радіо.

Виборці, котрі голосуватимуть у виборчих дільницях, зобов’язані дотримуватися усіх норм санітарної безпеки, введених міністром здоров’я у зв’язку із епідемією коронавірусу. У дільницях виборці повинні дотримуватися безпечної відстані, а також прикривати нижню частину обличчя (ніс і рот) маскою або шаликом.

Щоби віддати дійсний голос, на виборчому бюлетені слід зазначити «x» біля прізвища вибраного кандидата. Цього року на посаду президента Польщі висувається одинадцять кандидатів: Роберт Бєдронь, Кшиштоф Босак, Анджей Дуда, Шимон Головня, Марек Якубяк, Влодзімєж Косіняк-Камиш, Мірослав Пйотровський, Павел Танайо, Рафал Тшасковський, Вальдемар Вітковський, Станіслав Жултек.
Якщо жоден із кандидатів не набере у першому турі виборів понад 50 відсотків голосів, то 12 липня відбудеться другий тур президентських виборів. Президентом Польської Республіки стане кандидат, котрий набере найбільшу кількість голосів у другому турі.

Відповідно до Конституції, президент Польської Республіки обирається на основі загального, рівного і прямого виборчого права, шляхом таємного голосування на термін п’яти років, і може повторно переобиратися тільки один раз.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%