На Волині – добре. Але в Криму – краще?..

На Волині – добре. Але в Криму – краще?..

Півсотні родин із Криму та Севастополя святкували Великдень разом із волинянами. А щоб ближче познайомитися, вкотре довести, що наше місто радо зустріло нових мешканців, та зробити символічний солодкий подарунок до свята, у приміщенні луцького ДРАЦСу зібралися великою родиною.

Був тут Луцький міський голова Микола Романюк, його перший заступник Святослав Кравчук, керівник Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк (вони – серед організаторів зворушливого  дійства), директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, заступник директора департаменту соціальної політики Тетяна Корецька, і, звісно, головні гості – кримські родини, де живе 22 уже майже волинських дитини.

Вручали продуктові набори, паски, котрі надав ПАТ «Теремно хліб», та подарунки для дітей.

Розпочинаючи зустріч, Ліна Галан зауважила, що сьогодні всіх зібрали, аби привітати з Великоднем. Нині ситуація в країні складна і напружена. Однак, за її словами, позиція міської влади однозначна: підтримати родини, які приїхали до нас із Криму, та за можливості – допомогти.

– У нас створено «Координаційний центр із питань соціального захисту сімей, які виїхали з АР Крим та м. Севастополь на тимчасове перебування до Луцька. Є уже перші позитиви у роботі з вами: допомогли влаштувати діток у навчальні заклади, – наголосила вона.

Микола Романюк згадував про ситуацію у державі.

– На жаль, так сталося у країні, що через останні події ви опинилися далеко від власних домівок. Дуже вірю, що почуваєтеся тут комфортно. Принаймні ми  намагаємося робити все від нас залежне для цього. Маю надію, що все вирішиться, і ви, за бажання, зможете повернутися додому, у Крим, – зазначив він.Міський голова зауважив, що його постійно інформують про проблемні питання, які є у кримчан, а міські служби гарно працюють над вирішенням проблем громадян із Криму, які нині перебувають у Луцьку. Також він побажав усім міцного здоров’я, щастя та впевненості у майбутньому.

Слова вдячності линули і у відповідь. Представникам влади подякував за допомогу мешканець Криму Ян Казарінов. Він зауважив, що на Волині дуже хороші і приємні люди.

– Нині ми змушені у вас бути, але сподіваємося, що незабаром повернемося додому, – зазначив він.

Світлана ГАВРИЛЮК.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 49.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 22.1%
Мене це не стосується. (9) - 11.7%