Президент на Волині

Президент на Волині


Після відвідування Буковини глава держави 9 липня прибуває на Волинь.

Завдяки журналістам та соцмережам стають відомими деталі візиту Президента Володимира Зеленського. Зокрема, представники мас-медіа вранці 9 липня зареєструвалися в відповідних співробітників облдержадміністрації та двома групами вирушили в перші точки маршруту Президента України.

Одні – в школу с. Крупа Луцького р-ну, куди дорожники напередодні екстрено ремонтували дорогу. Другі – в район с. Небіжка Ківерцівського р-ну, де за програмою «Велике будівництво» продовжується реконструкція об’їзної дороги і де недавно побував очільник «Укравтодору» Олександр Кубраков разом із народним депутатом України та керівником облорганізації президентської партії «Слуга народу» Валерієм Стернійчуком.

Також Володимира Зеленського чекають на Луцькому військовому аеродромі, де розквартирована евакуйована з окупованого росіянами Криму 204 Бригада тактичної авіації ЗСУ, і – на підприємстві «Модерн-Експо» (очолює голова правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців Петро Пилипюк), де запланована зустріч із волинськими бізнесменами.

Інші деталі можливого перебування глави держави (зокрема, чи побачить він у м. Луцьку Замок Любарта) на Волині наразі невідомі.

З інсайдерської інформації, втім, просочуються дані, що за результатами перебування Володимира Зеленського в системі органів державної влади Волині можуть відбутися певні кадрові зміни.

Наш кор.

На фото прес-служби Президента України: Володимир Зеленський у м. Чернівці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%