На Вишкові влаштували велосипедну акцію

На Вишкові влаштували велосипедну акцію

У Луцьку жителі мікрорайону Вишків влаштували велопробіг, щоб підтримати місцевого перевізника, який висунув додаткові умови для Луцької міської ради.

Про це Суспільному  розповів один з учасників Роман Черняк.

Розпочався велопробіг біля школи №12. Мешканці мікрорайону Вишків підтримують перевізника, який обслуговує маршрути №26 та №26а. Долучився до акції водій маршрутки № 26 - Роман Черняк: "Мій маршрут став не рентабельним, перевізник написав заяву про відмову від маршруту з 3-го серпня". Щоб далі працювати, каже чоловік, просить у міської ради дати дозвіл продовжити маршрут до села Липини.

Учасники велопробігу приїхали до міської ради. З ними поспілкувався заступник начальника управління транспорту та зв'язку міста Олександр Середа. Чиновник каже: "Про розрив договору з перевізником не йшлося, зміни маршрути є, та будуть обговорюватися".

Згідно з даними моніторингу, який роблять у міській раді, маршрут не є економічно привабливим. "Останні - погодження маршруту через Рівненську, Окружну до Епіцентру, від облдержадміністрації отримали погодження і вносимо зміни, щоб зберегти маршрут", - каже перший заступник міського голови Григорій Недопад. Детальніше це питання розглядатимуть на засіданні виконкому в четвер, 30 липня, - повідомили у Луцькій міській раді.

Перевізник Богдан Кубов каже: "Як отримає дозвіл на новий маршрут – відкличе заяву про відмову від маршруту".

За словами начальника патрульної поліції Волині Богдана Павловича у акції взяло участь 50 людей. Порушень громадського порядку не зафіксували.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Суспільне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 29.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 41.7%
Мені байдуже. (6) - 25%