Юрій Погуляйко про червону зону

Юрій Погуляйко про червону зону Голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко прокоментував ситуацію з поширенням коронавірусу в області.  Про це повідомляє пресслужба Волинської ОДА.  

«Усі ми сподівалися, що карантин швидко закінчиться і ми повернемося до звичного способу життя. На жаль, очікування не виправдалися і сьогодні нам доводиться вносити корективи у наші звички та правила, звикати до нових та більш жорстких» , – сказав Погуляйко.  Голова Волинської ОДА зазначив, що Волинь належить до небагатьох регіонів, де рівень захворюваності тривалий час залишається високим. Як вже відомо, обласний центр Волині потрапив до червоної зони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19, а також 2 райони – до помаранчевої зони. 
«Єдиний спосіб зупинити стрімке поширення хвороби – це дотримання встановлених рекомендацій. Вони загальновідомі і практикуються в усьому світі: масковий режим у громадських місцях, дотримання соціальної дистанції і використання антисептиків», – каже Юрій Погуляйко. 
Він звернувся до кожного волинянина з проханням не забувати одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.  
«Пам’ятаймо, що наближається початок нового навчального року. Ми уже спробували навчати наших дітей дистанційно і дуже хочемо, аби з 1 вересня вони сіли за шкільні парти, а не за комп’ютери вдома. Однак, якщо епідеміологічна ситуація не буде відповідати вимогам МОЗ, освітні заклади будуть змушені закрити на карантин» – йдеться в дописі.
Наш кор.
Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 29.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 41.7%
Мені байдуже. (6) - 25%