Потягам знову відкрили станцію «Луцьк»

Потягам знову відкрили станцію «Луцьк»


Прес-служба «Укрзалізниці» повідомила, що через скасування Держкомісією з питань ТЕБ і НП карантинних обмежень із 8 серпня ц. р. відновлюється рух пасажирських потягів через закриті з 3 серпня станції «Луцьк» і «Тернопіль».


Йдеться про поїзди далекого слідування:  №41/42 сполученням Дніпро-Трускавець,  №98/97 Ковель-Київ, №88/87 Ковель-Новоолексіївка, №12/11 Одеса-Львів, №81/82 Київ-Ужгород, №49/50 Київ-Трускавець, №136/135 Чернівці-Одеса, №108/107 Одеса-Ужгород, №110/109 Львів-Херсон, №86/85 Львів-Новоолексіївка, №715/716 Київ-Львів. 

Продаж квитків до Тернополя та Луцька на ці потяги знову відкрито відкрито. На відповідних станціях у вагони знову пускатимуть пасажирів, як і дозволять безперешкодно виходити на перон після закінчення подорожі.

Крім того, з 10 серпня ц. р. буде відновлено зупинку для входу-виходу пасажирів усіх приміських поїздів, що курсують через м. Луцьк та Тернопіль.

Нагадаємо, що суворі обмеження було запроваджено 31 липня 2020 р. на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних подій без погодження з органами влади обласних рівнів та відповідних міст. 3 серпня міськради Луцька і Тернополя відмовилися виконувати суворі карантинні обмеження «червоної зони», вважаючи факт внесення обох міст до цього переліку помилковим.

Утім, залізниця підпорядкована урядовцям, тому для вирішення питання, чи будуть на станції «Луцьк» зупинятися потяги для посадки та висадки пасажирів мало вирішитися на засіданні обласної Комісії з питань ТЕБ і НП, яку в другій половині дня 3 серпня, повернувшись із тижневого відпочинку в Туреччині, провів голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. Втім, він визнав, що методологія обрахунків у м. Києві була помилковою, але приналежність м. Луцька до «червоної зони» не скасував. Тому потяги спочатку зовсім не зупинялися на станції «Луцьк», а потім, за наполяганням Міністра інфраструктури Владислава Криклія  – хоча б для того, щоб висадити пасажирів. Аби зайняти місця в вагонам, лучани були змушені щовечора їздити на станцію «Ківерці».

Всі обмеження було знято 8 серпня під час рішення центральних органів влади. Але приміські поїзди станція Луцьк побачить лише в понеділок.

Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Кovelpost»: поїзд №6358 сполученням Ковель-Луцьк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (1) - 33.3%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (1) - 33.3%
Мені байдуже. (1) - 33.3%