SARS-Cov-2 атакував волинську владу

SARS-Cov-2 атакував волинську владу


Одразу двоє очільників органів влади на Волині 9 серпня в соцмережах повідомили про проблеми, які їм завдала інфекція SARS-Cov-2, що спричиняє хворобу Covid-19. Йдеться про голову облради Ірину Вахович і виконувача повноважень Луцького міського голови, секретаря міськради Григорія Пустовіта. За інсайдерською інформацією, несподівано пішов на лікарняний і високопоставлений чиновник із облдержадміністрації…


«Відношення до короновірусу і усього, що навколо, у кожного різне і змінне.
Спочатку була паніка, потім – обережність, зараз у більшості – зневіра у небезпеку.  Все стає на своє місце, коли зараженню піддаються рідні.  Covid-19 – це реальність і це небезпека. З цим слід навчитись жити, однак не варто недооцінювати загрози.  Медикам велика шана. Здоров‘я усім і Божого захисту!», – повідомила Ірина Вахович, зазначивши, що в умовах самоізоляції перебуває на контакті за телефонною «гарячою лінією» та працює дистанційно.

Фактично одночасно оприлюднив повідомлення про підтверджене методом ПЛР-тестування захворювання на Covid-19 і виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міськради Григорій Пустовіт.

«Так сталося, що і мене не оминув Covid-19. Де це відбулось і коли це сталось, мені достеменно невідомо, однак, допускаю що найбільш ймовірно, що я інфікувався під час пікетування міської ради підприємцями з Центрального ринку. Разом з тим нікого не хочу звинувачувати. Раз захворів, винен сам. Думаю, що відтепер працівники міської ради зрозуміють чому я жорстко вимагав від них дотримання масочного режиму та інших обмежувальних карантинних заходів і сам у першу чергу їх дотримувався. Це були заходи нашої спільної безпеки.  Додатково повідомляю, що з неділі 2 серпня я перебуваю на самоізоляції. Вірю, що дотримуючись дієвих карантинних обмежень, а саме носіння масок в транспорті, приміщеннях, закладах торгівлі та на ринках, дотримуючись соціальної дистанції та особистої гігієни, ми зможемо зменшити кількість захворювань і в кінцевому результаті перемогти цю хворобу! – сповістив Григорій Пустовіт. –  Прошу політичних опонентів не зловживати фактом моєї хвороби і не пов’язувати її з позицією міста щодо посилення карантинних заходів. Я, до прикладу, протягом останніх трьох тижнів громадським транспортом не користувався, який комусь так хотілося зупинити.  Не дивлячись на те, що я захворів на Covid-19, я продовжую, як і раніше, виступати рішуче проти спроби необгрунтованого та безпідставного внесення нашого міста Луцьк до «червоної» зони епідемічної небезпеки, і як наслідок можливого створення суттєвих проблем і незручностей для лучан. Всім бажаю здоров’я! Бережімо один одного і нехай Господь береже всіх нас!».

Крім цього, як стало відомо з джерел, що заслуговують на увагу, минулого тижня несподівано взяв лікарняний і один із високопоставлених чиновників облдержадміністрації. Втім, результати ПРЛ-тестування наразі невідомі.

Роман УСТИМЧУК.

На фото «Німецької хвилі»: коронавірус через електронний мікроскоп.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%