Оголосили склад районних та міських виборчих комісій на Волині

Оголосили склад районних та міських виборчих комісій на Волині

На Волині створили районні та міські територіальні виборчі комісії.

Про це йдеться у постанові Центральної виборчої комісії він 10 серпня 2020 року, пише Перший.

Нагадаємо, повідомили склад Волинської обласної територіальної виборчої комісії.

За підрахунками журналістів Сили правди, політична партія «За майбутнє», яку очолює волинянин Ігор Палиця, отримала найбільше керівних посад у 16 територіальних виборчих комісіях Волинської області.

Загалом «За майбутнє» взяла майже 30% керівних посад (голова, заступник та секретар) у всіх 16 комісіях. Ще 23% посад отримала «Батьківщина». «Слуга народу» – 16,7%. 

Загалом до складу ТВК увійшло 288 осіб. Вік найстаршого члена ТВК – 81 рік, наймолодшого – 20 років. Середній вік членів ТВК – 49,5 років.

Володимир-Волинська районна територіальна виборча комісія:
Голова комісії – Володимир Іщенко (1988 року народження) – від місцевої організації політичної партії «Слуга народу».
Заступник голови комісії – Світлана Мельничук (1973 року народження) – від місцевої організації політичної партії «За Майбутнє».
Секретар комісії – Валентина Лах (1956 року народження) – від місцевої організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
Члени комісії:
Анастасія Бублій (1997 року народження) – від місцевої організації політичної партії «Соціалісти»;
Оксана Будцева (1967 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 
Наталія Губерук (1965 року народження) – від місцевої організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»; 
Світлана Гулевич (1963 року народження) – від місцевої організації партії «Наша земля»; 
Олександр Дмитрук (1972 року народження) – від місцевої організації партії «Голос»; 
Олександр Дячишин (1977 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»; 
Оксана Зубачук (1987 року народження) – від місцевої організації партії «Пропозиція»; 
Олена Квашук (1983 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; 
Олександр Ковальчук (1979 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 
Ірина Кравчук (1969 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»; 
Віра Левченко (1940 року народження) – від місцевої організації політичної партії «Велика Україна»; 
Лідія Лозовицька (1956 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 
Валентина Назарова (1981 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»; 
Ольга Повшук (1991 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»; 
Тетяна Савюк (1988 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність».

Камінь-Каширська районна територіальна виборча комісія:
Голова комісії – Оксана Курчик (1982 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу».
Заступник голови комісії – Наталія Краглик (1980 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність».
Секретар комісії – Олена Муц (1987 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії:
Наталія Антонюк (1978 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»;
Світлана Антонюк (1963 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;
Тамара Березюк (1974 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа - За життя»;
Надія Бєзлєпкіна (1959 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 
Анатолій Велигоцький (1963 року народження) – від місцевої організації партії «Всеукраїнський народний союз»;
Надія Гунчик (1962 року народження) – від місцевої організації партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;
Лідія Дмитрук (1962 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє»; 
Руслана Іщик (1978 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»;
Надія Какалюк (1965 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»; 
Світлана Козловська (1984 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»; 
Люся Курмель (1947 року народження) – від місцевої організації партії «Велика Україна»;
Тамара Лук’янчук (1963 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 
Ганна Мартинюк (1958 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; 
Рулсан Чердінцев (1972 року народження) – від місцевої організації партії «Наша земля»; 
Валентина Чмух (1985 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу».

Ковельська районна територіальна виборча комісія:
Голова комісії – Марія Філончук (1959 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови комісії – Людмила Андрощук (1956 року народження) – від місцевої організації партії«За Майбутнє».
Секретар комісії – Оксана Липень (1983 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу».

Члени комісії:
Галина Вештебей (1952 року народження) – від місцевої організації партії «Всеукраїнський народний союз»;
Євгенія Гаценко (1971 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»;
Руслана Коломатченко (1998 року народження) – від місцевої організації партії«Соціалісти»;
Валентина Куслива (1954 року народження) – від місцевої організації партії «Велика Україна»;
Віталій Кухта (1992 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського»; 
Віктор Лавренко (1975 року народження) – від місцевої організації партії«Європейська солідарність»;
Ірина Лебедюк (1975 року народження) – від місцевої організації партії«Опозиційна платформа – За життя»;
Наталія Матвіюк (1968 року народження) – від місцевої організації партії«Європейська солідарність»;
Микола Мельничук (1949 року народження) – від місцевої організації партії«Сила і Честь»;
Олександр Мороз (1984 року народження) – від місцевої організації партії«Українська стратегія Гройсмана»;
Ольга Назарук (1959 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Тамара Олех (1961 року народження) – від місцевої організації партії«Слуга народу»;
Юлія Поліщук (1988 року народження) – від місцевої організації партії«Слуга народу»;
Вячеслав Тарасюк (1977 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
Валерій Удодюк (1958 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя».

Луцька районна територіальна виборча комісія:
Голова комісії – Ангеліна Рейкіна (1990 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови комісії – Оксана Платко (1974 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність».
Секретар комісії – Ліна Кирилюк (1962 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Члени комісії:
Світлана Герченова (1966 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Дмитро Гіль (1993 року народження) – від місцевої організації партії «Голос»;
Тетяна Гламазда (1985 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Людмила Губій (1953 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»;
Людмила Комариця (1956 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»;
Оксана Кузьмич (1993 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Людмила Лабунець (1948 року народження) – від місцевої організації партії «Велика Україна»;
Дмитро Лаушкін (1988 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського»;
Ніна Лесюк (1956 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;
Тетяна Липкан (1978 року народження) – від місцевої організації партії «Циганська партія України»;
Крістіна Мішегліна (1994 року народження) – від місцевої організації партії «Стабільність та справедливість»;
Леоніда Пилипенко (1951 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;
Нона Сапункова (1952 року народження) – від місцевої організації партії «Блок Міхеіла Саакашвілі»;
Олена Сокол (1994 року народження) – від місцевої організації партії «Сила і Честь»;
Ігор Стручковський (1969 року народження) – від місцевої організації партії «Інтернет партія України».

Берестечківська міська територіальна виборча комісія Луцького району:
Голова комісії – Людмила Віняр (1978 року народження) – від місцевої організації політичної партії «За Майбутнє».
Заступник голови комісії – Ольга Сидорук (1991 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
Секретар комісії – Анатолій Галабурда (1969 року народження) – від місцевої організації політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка».
Члени комісії:
Надія Баранчук (1991 року народження) – від місцевої організації політичної партії «Перемога Пальчевського»;
Ігор Бришко (1987 року народження) – від місцевої організації партії «Українська стратегія Гройсмана»;
Людмила Віняр (1946 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Юлія Демченко (1995 року народження) – від місцевої організації політичної партії «Нова політика»;
Надія Ковальчук (1952 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Сергій Литвиненко (1977 року народження) – від місцевої організації Селянської партії України;
Галина Мартинюк (1953 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;
Михайло Мартинюк (1986 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;
Олександра Метельська (1970 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Галина Павлюк (1986 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Володимир Придальний (1965 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Юрій Собань (1952 року народження) – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Алла Троцюк (1949 року народження) – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України;
Марія Фридинська (1948 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;
Наталія Янюк (1968 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину».

Володимир-Волинська міська територіальна виборча комісія Володимир-Волинського району:
Голова комісії – Оксана Кротач (1971 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Заступник голови комісії – Юлія Пашкова (1978 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу».
Секретар комісії – Ірина Сацюк (1987 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії
Мирослава Адаменко (1991 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;    
Ольга Гнідова (1984 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;    
Євгенія Грицюк (1945 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платфома – За життя»;    
Валентина Гурєєва (1978 року народження) – від місцевої організації партії «Об’єднання «Самопоміч»;  
Наталія Кабак (1980 року народження) – від місцевої організації партії «Патріоти Волині»;    
Галина Карпюк (1952 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;    
Галина Кікінчук (1949 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платфома – За життя»;   
Валентина Кульмач (1947 року народження) – від місцевої організації партії «Велика Україна»;   
Володимир Мажула (1983 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;    
Петро Нагайовський (1959 року народження) – від місцевої організації партії «Громадянський рух «Спільна Справа»;    
Мар’яна Олещук (1978 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»  
Оксана Пальоха (1977 року народження) – від місцевої організації партії «Голос»;    
Михайло Рудаєв (1982 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»;  
Юлія Юзвенко (1989 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;    
Ірина Ядерко (1981 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського».    

Горохівська міська територіальна виборча комісія Луцького району
Голова комісії – Ярослава Павлюк (1949 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Заступник голови комісії – Ірина Смалюга (1984 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу».
Секретар комісії – Наталія Вавринюк (1978 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії:
Тетяна Бондар (1977 року народження) – від місцевої організації партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;    
Раїса Боруцька ( 1951 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;   
Надія Бочковська (1968 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;  
Володимир Витрищук (1966 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;  
Оксана Гнатюк (1987 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;  
Лариса Гутверт (1978 року народження) – від місцевої організації партії «Українська стратегія Гройсмана»;  
Олександр Звірко (1975 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»;
Людмила Карніц (1948 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє»;
Сергій Меркотан (1978 року народження) – від місцевої організації Селянської партії України;    
Любов Мусій (1984 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;  
Ірина Павлович (1990 року народження) – від місцевої організації партії «Патріоти Волині»;
Діна Піньковська (1960 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського»;  
Світлана Погудіна (1967 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;    
Віталій Свириденко (1955 року народження) – від місцевої організації Партії пенсіонерів України;  
Людмила Хіль (1953 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».    

Камінь-Каширська міська територіальна виборча комісія Камінь-Каширського району 
Голова комісії – Світлана Дмитрук (1975 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Заступник голови комісії – Тетяна Калиновська-Лунгова (1981 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
Секретар комісії – Галина Гут (1958 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії:
Валентина Андріянова (1949 року народження) – від місцевої організації Української Народної партії;  
Галина Войтюк (1985 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;   
Тетяна Гальом (1988 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;  
Любов Іванова (1958 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;    
Тетяна Карпук (1988 року народження) – від місцевої організації партії «Патріоти Волині»;
Людмила Королюк (1985 року народження) – від місцевої організації партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;    
Алевтина Моргунова (1983 року народження) – від місцевої організації Селянської партії України;    
Ніна Нікітчук (1962 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»; 
Ольга Орлова (1964 року народження) – від місцевої організації партії «Блок Геннадія Чекіти «За справедливість»;    
Степан Сидорчук (1960 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Людмила Склезь (1978 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського»;  
Зоя Слабік (1966 року народження) – від місцевої організації Партії пенсіонерів України;  
Петро Стоцький (1958 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;  
Людмила Тютях (1958 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;    
Людмила Шумік (1982 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність». 

Ківерцівська міська територіальна виборча комісія Луцького району:
Голова комісії – Ольга Бучинська (1973 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Заступник голови комісії – Людмила Волчук (1956 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність».
Секретар комісії – Тетяна Зубанова (1959 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії:
Павто Атанась (1984 року народження) – від місцевої організації Селянської партії України;
Людмила Бушля (1953 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;  
Лідія Власюк (1955 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;    
Галина Горейко (1964 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;  
Емілія Індик (1960 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського»;    
Наталія Коваленко (1960 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Раїса Козицька (1967 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє»;  
Любов Корольчук (1952 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;  
Євгенія Кроліковська (1963 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»;
Галина Кшановська (1964 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Інна Маркочань (1966 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;    
Оксана Ребар (1980 року народження) – від місцевої організації партії «Патріоти Волині»;
Ольга Ружицька (1986 року народження) – від місцевої організації партії «Українська стратегія Гройсмана»;  
Тетяна Томашук (1983 року народження) – від місцевої організації Партії пенсіонерів України;    
Максим Туровський (1979 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу».

Ковельська міська територіальна виборча комісія Ковельського району:
Голова комісії – Олександра Кузьмич (1972 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Заступник голови комісії – Андрій Гринчук (1989 року народження) – від місцевої організації партії «Голос».
Секретар комісії – Світлана Карпук (1960 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії:
Ірина Андріюк (1984 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»;  
Юрій Глазунов (1951 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»;    
Алла Григор’єва (1948 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»;    
Сергій Давиденко (1980 року народження) – від місцевої організації партії «Соціалісти»;  
Михайло Жуков (1959 року народження) – від місцевої організації партії «Сила і Честь»;  
Олена Кальчук (1969 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;    
Оксана Колода (1974 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;  
Катерина Котюк (1995 року народження) – від місцевої організації партії «Нова політика»;
Роман Мороз (1949 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Ілля Невірко (1969 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;  
Сергій Орлов (1961 року народження) – від місцевої організації партії «Блок Геннадія Чекіти «За справедливість»;    
Олена Рижко (1970 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;  
Валентина Сіньчук (1953 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Олена Чеханюк (1961 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;  
Надія Чечель (1952 року народження) – від місцевої організації партії «Патріоти Волині». 

Луцька міська територіальна виборча комісія Луцького району:
Голова комісії – Марія Парфенюк (1971 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Заступник голови комісії – Ольга Юрковська (1987 року народження) – від місцевої організації партії «Голос».
Секретар комісії – Тамара Гейло (1956 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії:
Леонід Будцев (1968 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;    
Людмила Бурець (1960 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;  
Владислав Василенко (1985 року народження) – від місцевої організації партії «Всеукраїнський народний союз»;  
Анастасія Воінкова (1997 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Олена Горбатюк (1973 року народження) – від місцевої організації партії «Вимагаємо змін»;
Ольга Дахновська (1969 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;    
Владислав Демчук (1999 року народження) – від місцевої організації Аграрної партії України;
Жанна Каратаєва (1974 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»;    
Лідія Кубик (1952 року народження) – від місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя»; 
Олександра Майкут (1999 року народження) – від місцевої організації партії «Солідарність жінок України»;  
Тетяна Моренчук (1975 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Ірина Степанова (1962 року народження) – від місцевої організації партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;    
Ніна Степура (1967 року народження) – від місцевої організації партії «Соціалісти»;    
Людмила Татарчук (1958 року народження) – від місцевої організації Партії пенсіонерів України;    
Анатолій Токаюк (1953 року народження) – від місцевої організації партії «Лібертаріанська партія 5.10».   

Любомльська міська територіальна виборча комісія Ковельського району:
Голова комісії – Валентина Воробей (1953 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови комісії – Світлана Хомич (1966 року народження) – від місцевої організації партії «Радикальна Партія Олега Ляшка».
Секретар комісії – Людмила Гриб (1964 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Члени комісії:
Лідія Галайда (1947 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського»;    
Катерина Гуга (1989 року народження) – від місцевої організації партії «Голос»;    
Тетяна Дитина (1976 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;    
Андрій Домбровський (1988 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;    
Наталія Жолоб (1970 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє»;    
Марія Клок (1983 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;
Ірина Мороз (1982 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;    
Віра Мохнюк (1957 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;    
Алла Сидоренко (1986 року народження) – від місцевої організації Селянської партії України;    
Світлана Сушик (1975 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;  
Руслана Татарчук (1977 року народження) – від місцевої організації Партії пенсіонерів України;    
Олена Хропот (1957 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;   
Андрій Цьопич (1991 року народження) – від місцевої організації партії «Українська стратегія Гройсмана»;    
Валентина Шваліковська (1955 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»;    
Раїса Шевчук (1955 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу».    

Нововолинська міська територіальна виборча комісія Володимир-Волинського району:
Голова комісії – Раїса Гудима (1959 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Заступник голови комісії – Леонід Костючок (1956 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
Секретар комісії – Інна Чепурна (1970 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність».
Члени комісії:
Надія Бортнічук (1966 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського»;   
Тетяна Брушневська (1967 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;    
Вікторія Влодарчик (1980 року народження) – від місцевої організації партії «Голос»;    
Олена Воропаєва (1980 року народження) – від місцевої організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;    
Наталія Гергель (1977 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»;    
Вероніка Дадгар (1984 року народження) – від місцевої організації партії «Соціалісти»;    
Марія Дацюк (1951 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;  
Валерій Дробінов (1968 року народження) – від місцевої організації партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;  
Наталія Ільницька (1962 року народження) – від місцевої організації партії «Патріоти Волині»;
Наталія Кім (1969 року народження) – від місцевої організації партії «Європейська солідарність»;    
Ірина Куць (1984 року народження) – від місцевої організації Партії пенсіонерів України;    
Валентина Левченко (1960 року народження) – від місцевої організації партії «Велика Україна»;   
Віталій Лижняк (1995 року народження) – від місцевої організації партії «Нова політика»;    
Наталія Пикалюк (1982 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;
Валерій Розанов (1952 року народження) – від місцевої організації Селянської партії України.

Рожищенська міська територіальна виборча комісія Луцького району:
Голова комісії – Віталій Жуковський (1966 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу».
Заступник голови комісії – Тетяна Третяк (1981 року народження) – від місцевої організації партії «Українська стратегія Гройсмана».
Секретар комісії – Галина Стасюк (1962 року народження) – від місцевої організації партії «За Майбутнє».
Члени комісії:
Марія Антонюк (1958 року народження) – від місцевої організації партії «Перемога Пальчевського»;    
Микола Бєлов (1971 року народження) – від місцевої організації партії «Слуга народу»;  
Світлана Бондарук (1977 року народження) – від місцевої організації партії «За Одещину»;
Галина Гаврилюк (1958 року

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 22.4%
Мене це не стосується. (8) - 10.5%