7 причин: Чому Луцький НТУ?

7 причин: Чому Луцький НТУ?


Луцький національний технічний університет розпочав прийом заяв та документів на навчання. На базі ПЗСО та для випускників коледжів: на здобуття магістра – з 5 по 22 серпня, на здобуття бакалавра – з 13 до 22 серпня. Уся інформація про вступ – https://lutsk-ntu.com.ua/uk/vstup-2020.


Луцький національний технічний університет унікальний ЗВО на Волині та один із найефективніших в Україні. За більш ніж 50-річну історію, наш університет став упізнаваним брендом, який ми постійно намагаємося вдосконалювати і робити більш сучасним та доступним. Водночас, наш колектив береже усталені традиції та пишається величними досягненнями.


Здобутки та перемоги кожного студента, наукові відкриття  та напрацювання кожного науково-педагогічного працівника – це наш спільний успіх, адже університет – це його люди!

Висококласні фахівці із 7 факультетів – архітектури, будівництва та дизайну; бізнесу; екології, туризму та електроінженерії; комп’ютерних наук та інформаційних технологій; машинобудівний; технологічний; фінансів, обліку, лінгвістики та права; військова кафедра –  та 36 різнопрофільних кафедр готові відкривати молодому поколінню шлях до успіху, постійно вдосконалюватися і гідно представляти українську науку на міжнародній арені.


ЛНТУ – це відокремлені підрозділи: Технічний коледж фаховий коледж Луцького НТУ; Ковельський промислово-економічний фаховий коледж Луцького ЛНТУ; Любешівський технічний фаховий коледж Луцького ЛНТУ.


ЛНТУ – це інфрастуркутра:
 5 корпусів; Коворкінг-центри;  Комп'ютерні аудиторії зі спеціалізованим програмним забезпеченням;  Гуртожитки; Науково-дослідні лабораторії ; Агробіостанція: Природна лабораторія навчально-наукової бази» Дендропарк»;  Інформаційно-видавничий відділ; Спортивний комплекс зі стадіоном, басейном і тренажерними залами; Студентські гуртки; Центр професійного орієнтування та кар'єрного розвитку; Інклюзивне середовище; Автодром; Студентська пральня; Арт-релаксації ART-TELL-IYA для ветеранів АТО/ООС; Бази відпочинку; WI-FI зони; Бізнес-інноваційний центр; Радіостудія, прес-центр; Бізнес-інкубатор; Електромонтажний навчально-тренувальний полігон.


Наші студенти мають нагоду обрати класичну технічну чи економічну спеціальність, а також підсилити свої можливості за допомогою гуманітарних наук, опанувавши іноземну мову й тонкощі юриспруденції. У нас є нагода реалізувати себе у науковій царині і продемонструвати власні знання та вміння не лише на Всеукраїнському рівні, але й далеко за кордоном. Довіряючи компетентності вітчизняних викладачів, студенти можуть паралельно здобути досвід іноземних науковців, долучившись до програми подвійного диплому, а відтак отримати диплом нашого ЗВО та закордонного університету.

У наших стінах молодь може розвиватися та вдосконалюватися у нових лабораторіях із надсучасним обладнанням відомих світових брендів, власноруч працювати на новітньому устаткуванні, відвідувати лекції із використанням мультимедійних технологій та знайти справжніх друзів і порадників серед викладачів.


Луцький НТУ пропонує чимало варіантів проходження практики на передових підприємствах області з перспективою подальшого працевлаштування, а також можливість випробувати дуальну освіту, що дозволяє паралельно навчатися і працювати.

Впродовж останніх п’яти років, за ініціативи та підтримки ректора Луцького НТУ Петра Савчука, нам вдалося реалізувати чимало задумів, які сприятимуть розвитку науки у державі і робитимуть освіту якісною. Для того, аби допомогти вступникам визначитися із майбутнім професійним шляхом, ми відкрили Центр професійного і кар’єрного консультування. Робота подібної платформи допомагає молоді ще зі шкільної парти самовизначитись та досягнути успішного місця працевлаштування.

Ми навчаємо робити бізнес! Для цього реалізували серйозний проект – студентський бізнес-інкубатор та стартап школа Луцького НТУ. Тут можна набути юридичних, фінансових та комунікативних навиків, які допоможуть правильно і конструктивно підійти до втілення власної бізнес-ідеї на території нашої держави. Ми зацікавлені у тому, аби освічена українська молодь лишалася в Україні і мала можливість досягнути успіху саме тут.


Нам вдалося підписати угоду із німецькою Академією  BZEE про партнерство у сфері підготовки фахівців з вітроенергетики. Тож, на базі Луцького НТУ буде створений навчальний центр із відповідним технічним обладнанням, а студенти та науковці університету матимуть можливість вивчати особливості альтернативної енергетики у Німеччині.

Ми відкриті та доступні для кожного. Саме тому, закликаємо школярів до розвитку і намагаємося показати їм справжнє студентське життя. Щороку у Луцькому НТУ проходить «Школа бізнесу», «Школі асів з інженерної та комп’ютерної графіки», школа архітектури «KLAUZURA». Саме тут протягом кількох днів учні шкіл пізнають секрети успіху від провідних економістів, маркетологів та менеджерів Волині; вивчають особливості інженерного проектування, графіки, долучаються до створення тривимірних об’єктів; переймають досвід відомих архітекторів і дізнаються нове про місто, простір, новітні матеріали та конструкції.

Для того, аби студенти могли здобути не лише теоретичні знання, але й набути практичних навичок, ми постійно оновлюємо лабораторний фонд. Лише впродовж двох років ми презентували до 10 сучасних локацій, оснащених новітнім обладнанням від провідних світових компаній. Серед них: агрополігон; лабораторія електроніки та телекомунікації; лабораторія автоматизації процесів пакування та переміщення вантажів; електромонтажний навчально-тренувальний полігон; лабораторія анатомії людини та унікальна на Волині лабораторія швейної індустрії.

Луцький НТУ – єдиний на Волині університет, який славиться кафедрою військової підготовки. Впродовж 4 років існування, кафедра здійснила два набори курсантів, які урочисто присягнули на вірність українському народові. Перший випуск потрапив в історію, адже одразу 80 випускників отримали звання «Молодший лейтенант запасу» та офіцерські погони.


Ми з радістю відкриваємо двері університету для усіх охочих і залюбки демонструємо власні досягнення та напрацювання. Щороку у День відкритих дверей та на Тиждень науки ми влаштовуємо справжнє шоу. Тут ми презентуємо спеціальності та новітні розробки, запускаємо квадрокоптер і керуємо робототехнікою. Ми показуємо цінність грошей та вчимо ними вигідно розпоряджатися, демонструємо сучасні технології у будівництві і новітні віяння у дизайні, розповідаємо про особливості роботи у соціальній сфері, навчаємо автоматизованим технологіям та 5D-устаткуванню. А найяскравішою фішкою таких заходів є екстрим-шоу на баггі та майстер-класи з керування сільськогосподарською технікою.

А ще, Луцький НТУ активно підтримує розвиток спорту. На нашому балансі є спортивний комплекс із спеціалізованими залами та басейном. Наші спортсмени відомі своїми перемогами далеко за межами Волині, тож ми прагнемо розвивати не лише студентський спорт, а й спорт вищих досягнень. Також, цьогоріч нам вдалося придбати необхідний інвентар і відкрити секцію із бадмінтону. А головною спортивною подією року не лише для університету, але й для країни, стало відкриття сертифікованого центру для легкоатлетичних метань.


Навіть відпочиваючи, ми ставимо перед собою важливу соціальну мету. Ми облаштували багатофункціональне середовище арт-релаксації «ART-TELL-IYA», головною мето якого є відновлення психологічного стану ветеранів АТО/ООС. Середовище містить кімнату для занять арт-терапією, релаксаційну залу і окремий кабінет для психологічної діагностики та реабілітації.

Найбільша гордість для нас – це наші студенти. Вони постійно демонструють прагнення до розвитку, займають призові місця на наукових конкурсах та олімпіадах. Саме вони роблять життя університету яскравим і вносять у нього часточку креативу й любові. 

Наша молодь є ініціатором проведення уже традиційних конкурсів «Кращий студент» та «Король і Королева Луцького НТУ», а також організовує різноманітні тематичні свята, такі як Хеловін, День подяки, Міс та Містер факультету, Батл першокурсників та інш.


Студентська рада є основним нашим натхненником. Вона не лише допомагає нам вдосконалюватися, але й активно впливає на якісні зміни в освіті.

Неймовірно приємно спостерігати, як сьогоднішні першокурсники стають освіченими та впевненими у собі фахівцями і з усмішками отримуватимуть омріяний диплом.


Саме у Луцькому НТУ народжуються кваліфіковані спеціалісти, які є конкурентними і затребуваними на сучасному ринку праці. Кожного року більше тисячі студентів стають випускниками бакалаврами Луцького НТУ та близько 800 – отримують дипломи магістра. Ми творимо успішну генерацію для успішної держави!

Світ науки великий і справді цікавий, якщо ви хочете його пізнати, тоді вам до нас.

Ми обіцяємо максимум можливостей і гарантуємо якісну та доступну освіту!

Ми подаруємо ключ до вашого успіху!

7 причин: Чому Луцький НТУ?


Перш ніж ви зможете змінити світ, вам потрібно його зрозуміти!

Луцький національний технічний університет – унікальний ЗВО на Волині та один із найефективніших в Україні. За більш ніж 50-річну історію, наш університет став упізнаваним брендом, який ми постійно вдосконалюємо.

Висококласні фахівці із 7 факультетів та 36 різнопрофільних кафедр готові відкривати молодому поколінню шлях до успіху. Наші студенти мають нагоду обрати класичну технічну чи економічну спеціальність, а також підсилити свої можливості за допомогою гуманітарних наук, опанувавши іноземну мову й тонкощі юриспруденції.

У нас є нагода реалізувати себе у науковій царині і продемонструвати власні знання та вміння не лише на Всеукраїнському рівні, але й далеко за кордоном. Довіряючи компетентності вітчизняних викладачів, студенти можуть паралельно здобути досвід іноземних науковців, долучившись до програми подвійного диплому, а відтак отримати диплом нашого ЗВО та закордонного університету.


Тож, аби структуризувати основні переваги та пріоритети Луцького НТУ, ми виокремили 7 причин: Чому Луцький НТУ?

Ми пробудимо у вас пристрасть до відкриттів!

Унікальність, Досвід, Інновації

Луцький НТУ є унікальним технічним ЗВО на теренах Волині та одним із найефективніших університетів в державі за результатами оцінювання Міністерства освіти і науки України. За більш ніж 50-річну історію наш університет став упізнаваним брендом, який ми постійно намагаємося вдосконалювати і вносити корективи на вимогу сучасності, але колектив якого пишається усталеними традиціями та величними досягненнями.

Професійний простір особистості

Ми реалізували серйозний проект зі створення студентського бізнес-інкубатора та стартап школи. Це майданчик, де студенти можуть здобути додаткові компетентності для відкриття власного бізнесу. Тут можна набути юридичних, фінансових та комунікативних навиків, які допоможуть правильно та конструктивно підійти до втілення власної бізнес-ідеї на території нашої держави. Ми зацікавлені у тому, аби освічена українська молодь лишалася в Україні і мала можливість досягнути успіху тут.


Ми навчимо вас задавати складні запитання і шукати на них відповідь!

Дуальна освіта та профадаптація

Луцький НТУ пропонує чимало варіантів проходження практики на підприємствах-флагманах економіки області з перспективою подальшого працевлаштування, а також можливість використовувати дуальну освіту, що дозволяє паралельно навчатися і працювати.

Територія наукових ідей

У наших стінах молодь може розвиватися та вдосконалюватися у нових лабораторіях із надсучасним обладнанням відомих світових брендів, власноруч працювати на новітньому устаткуванні, відвідувати лекції із використанням мультимедійних технологій та знайти справжніх друзів і порадників серед викладачів.

Для того, аби студенти могли здобути не лише теоретичні знання, але й набути практичних навичок, ми постійно оновлюємо лабораторний фонд. Лише впродовж двох років ми презентували до 10 сучасних локацій, оснащені новітнім обладнанням від провідних світових компаній. Серед них агрополігон, лабораторія електроніки та телекомунікації; автоматизації процесів пакування та переміщення вантажів; лабораторія релейного захисту; електромонтажний навчально-тренувальний полігон; лабораторія анатомії людини та унікальна на Волині лабораторія швейної індустрії.

Ми відкриємо для вас нові можливості та допоможемо розширити ваші горизонти!

У тренді спортивних досягнень

Наші команди є переможцями численних змагань і гордістю університету. Цьогоріч нам вдалося придбати необхідний спортивний інвентар і відкрити секцію із бадмінтону. Натомість головною спортивною подією року не лише для університету, але й для країни, стало відкриття сертифікованого центру для легкоатлетичних метань. Відтепер, у ньому можна виконувати  метання диску й молота, спису і штовхання ядра.

Взаємодія зі світом можливостей

У Луцькому НТУ професійний відділ міжнародних зв`язків. Його працівники пропонують студентам закордонне навчання та стажування у світових ЗВО, міжнародні практики, ознайомчі поїздки у закордонні навчальні заклади, а найголовніше – можливість отримання подвійного диплому. Наші студенти можуть паралельно здобувати освіту в Луцькому НТУ та закордонному закладі-партнері.


А ще ми пишаємося нашими колоритними іноземними студентами, які завжди відкриті до спілкування та готові розділити з вами радості студентського життя.

Разом з вами ми відкриваємо світ та нові можливості!

Феєричні студентські роки

Нашою гордістю є наші студенти. Вони постійно демонструють прагнення до розвитку, свідченням чого є численні перемоги та досягнення. Крім того, вони вміють зробити життя кожного цікавішим і внести часточку креативу та любові до рідного ЗВО, завдяки яскравим заходам і святкуванням.


Наша Студрада активна у розбудові та вдосконаленні нашого ЗВО, а тому є повноцінними учасниками покращення освітнього та наукового процесу.

Ми – ваш ключ до успіху!

ЛНТУ – це Почесна медаль «Незалежність України» та Міжнародного академічного рейтингу популярності  «Золота Фортуна»!

Уся інформація про вступ – https://lutsk-ntu.com.ua/uk/vstup-2020

Інформаційний відділ Луцького НТУ.

На фото: ЛНТУ – сьогодення та майбутнє.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (1) - 33.3%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (1) - 33.3%
Мені байдуже. (1) - 33.3%