День села у храмове свято

День села у храмове свято

Цьогоріч священик разом з активом храму подарували наймолодшим жителям села чудовий дитячий майданчик. У його спорудженні брали участь батько священика Анатолій Хомич, церковний староста Геннадій Борсук та активні прихожани.

З 2004 року тут водночас відзначають і День села. Нинішнього року у зв’язку з пандемією і великою кількістю відпочивальників святкові заходи обмежили нагородженням мельниківців. Секретар і в. о. голови Шацької ОТГ Людмила Цевух подарувала селу сертифікати на більярдний стіл та форму для місцевої футбольної команди. Їх вручив її заступник Віталій Яльницький. Грамотами ОТГ та грошовими преміями нагороджено найстарішого жителя Мельників Михайла Гужа та наймолодшу представницю села Єву Сидорук, яка з’явилася на світ Божий 23 липня ц. р. Відзнаки від громади отримали завідуюча ФАПом Катерина Ващук, підприємець Олександр Семерей, золоті медалісти місцевої ЗОШ Олена Борсук, Вікторія Бондар та Наталія Крат, а також фермер Лідія Шевчик і молода талановита школярка-співачка Оксана Падалюк.А за кращу ініціативу – спорудження майданчика – грошову винагороду у сумі 6 тисяч грн. вручено Андрію Гіричу. За активну участь у розбудові села грамоту територіальної громади отримав лісничий Мельниківського лісництва Шацького національного природного парку Михайло Ковальчук.  А директор парку Марія Христецька ще й преміювала його. Премію лісничому вручив її заступник Сергій Забожчук.
Нагороджених та усіх присутніх, які зібралися на урочистість, щиро вітали депутат Шацької районної ради Сергій Сидорук, обранець громади і завідуючий клубом с. Мельники Федір Гірич, художній керівник цього закладу культури Микола Регещук, заступник редактора обласного громадсько-політичного видання «Волинська газета» Сергій Цюриць.
Нині Мельники готуються до традиційної  спільної з поляками Міжнародної акції  «Дорога до миру», яка відбудеться 29 вересня ц. р. і яку допомагає організовувати та широко висвітлює «Волинська газета».

Сергій НАЗАРОВИЧ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 39.4%
Мені байдуже. (11) - 33.3%