Зелена родзинка Старосілля

Зелена родзинка Старосілля

Учні шкільного лісництва на Маневиччині у центрі рідного села створили міні-дендропарк!

Працьовиті, талановиті, завзяті! Так можна сказати про кожного вихованця Колківського шкільного лісництва. На прохання в. о. старости села Віктора Регещука (Колківська ОТГ Маневицького р-ну, Старосільський старостинський округ) допомогти в оформленні міні-дендропарку, діти відгукнулися з завзяттям – і вже через кілька годин праці замість пустки з’явилася чудова поляна з різноманітних хвойних та декоративних рослин. 
Парк, на території якого проводилося озеленення, знаходиться у центрі с. Старосілля. Нині розпочалися активні роботи над його відновленням. Чималу допомогу надає місцеве лісогосподарське підприємство – ДП «Колківське ЛГ». Приємно, що долучилися і майбутні лісівники.
– Учні в нас активні, про їхні досягнення можна говорити багато. Навіть сьогодні, коли більшість діток відпочиває на канікулах, наші мурашки завжди готові допомогти, – розповідає Наталія Калуш, яка є незмінним керівником шкільного лісництва з 2003 р. – Колківське учнівське лісництво бере свій початок ще у далекому 1975 р., воно є одним із найстарших на Волині. Щороку гурток поновлюється новими вихованцями. Зокрема, цього навчального року їх було 15. Діти проходять три етапи підготовки. Ще маленькими з початкової школи ми набираємо дітей у гурток, який називається «Юні друзі природи». Далі естафету приймають у 5-7 класах – вони вже є «Юними лісівниками». Ну, а старшокласники – це вже шкільне лісництво.

Наталія РЕЙКІНА.

Фото: стомлені, але щасливі – процес створення квітника.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (40) - 49.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22.2%
Мене це не стосується. (10) - 12.3%