Весілля по-новому

Весілля по-новому

Із 29 по 31 березня у приміщенні Луцького ДРАЦСу тривала весільна виставка «Art Wedding – 2013, або Весілля по-новому», котра вже стала традиційною. Мета заходу проста – показати нареченим наймодніші весільні віяння.

Тут і різноманітні сукні, аксесуари, взуття, білизна, чоловічі костюми, краватки, сорочки, святковий одяг для свідків та батьків, які можна придбати, як-то кажуть, не відходячи від каси. Крім того, демонстрували варіанти зачісок, свої послуги пропонували туристичні агенції, фотографи та ведучі. Словом – до кольору до вибору.
Організатор дійства, директор весільної агенції «Family» Ірина Корольчук подякувала всім, хто долучилися до цього дійства. Вона запевнила, що такі заходи допомагають доставити послуги та товари до кінцевого споживача, тобто наречених. 
Під час урочистого відкриття вона ж заявила:
– Прошу вибачення за те, що в Луцьку досі не настала весна. Адже ця пора року приходить із відкриттям нашої виставки. Тож готова взяти провину на себе і обіцяю, що з понеділка надворі буде тепло!
Прибули на відкриття заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев та начальник реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції Сергій Книш.  
–  Добре, що у нашому місті відбувають такі заходи. Вони не просто допомагають людям спростити підготовку до весілля, а роблять найкращий день у житті подружньої пари дійсно незабутнім, – сказав Тарас Володимирович. 
Сергій Книш зауважив, що йому приємно перебувати на такій виставці і побажав присутнім, аби у їхніх серцях завжди жило кохання, а організаторам – натхнення та побільше креативних ідей.
Особливу атмосферу у залі створювали золоті скульптури. Настрій неабияк покращувала музика, котру дарували різні гурти. Під її запальні ритми весело, але самотньо витанцьовувала панда, якій, сподіваємося, до завершення виставки таки підшукали пару.
Світлана ДУМСЬКА.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%