Спілчанське поповнення

Спілчанське  поповнення

Первинна журналістська організація Інституту філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки цього року чисельно і якісно зросла.

Посвідчення та нагрудні знаки члена Національної спілки журналістів України одержали Руслана Зінчук та Ірина Левчук.

Руслана Зінчук – кандидат філологічних наук зі спеціальності українська мова. П’ять років тому отримала вчене звання доцента кафедри української мови, а з лютого 2013 р. виконує обов’язки заступника декана інституту філології та журналістики. Викладає навчальні курси «Практичний курс української мови» та «Мова сучасних медіа». Автор понад 50 наукових праць. Вона уродженка с. Смідин Старовижівського р-ну.


В Ірини Левчук родинне коріння у м. Володимирі-Волинському. Тут здобула середню освіту із золотою медаллю. Червоний диплом Лесиного  університету свідчить про наполегливість у здобутті знань з української мови та літератури.

Молодий спеціаліст у перші роки працювала вчителем у Володимирському граді. Потім обіймала посаду коректора, згодом літературного редактора газети «Луцький замок», водночас дописувала до цього видання. З 2005 р. працює на посаді старшого викладача кафедри історії та культури української мови, згодом доцентом, кандидат філологічних наук. Співпрацює з Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Вона член редакційних колегій ряду друкованих видань університету, засновник освітнього проєкту «Мововишкіл правописний» і медіа марафону «80 історій успіху». Активний дописувач сайтів ВНУ імені Лесі Українки та «Нівроку».


Вчора відбулося вручення членських посвідчень Національної спілки журналістів України. Документи вручив заступник голови обласної організації НСЖУ, головний редактор газети «Волинська газета» Володимир Данилюк.

Степан ШЕГДА,

відповідальний секретар обласної організації НСЖУ.

На фото Ольги КОНОНЧУК: Степан Шегда, Руслана Зінчук, Ірина Левчук і Володимир Данилюк після вручення посвідчень і нагрудних знаків НСЖУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%